احتمال قطع همکاری استقلال با آل اشپورت

احتمال دارد باشگاه استقلال با شرکت تولید البسه آل اشپورت قطع همکاری کند....

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه چند روز بیشتر به شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال باقی نمانده اما احتمال دارد استقلالی ها با برند لباس جدیدی وارد لیگ بیستم شوند. اگرچه در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند در استقلال او با شرکت آل اشپورت برای لیگ بیستم نیز تمدید قرارداد کرده بود، اما مدیران کنونی باشگاه از برخی مسائل در قرارداد رضایت ندارند و در حالی رایزنی با مسئولان این برند هستند.


در چنین شرایطی برند آل اشپورت هنوز لباس های زمستانی نیز به بازیکنان استقلال نداده و آبی ها در فاصله چند روز تا شروع مسابقات از این بابت در یک بحران هستند. استقلالی ها اگر بخواهند یک طرفه قراردادشان با آل اشپورت را فسخ کنند باید غرامت سنگینی را پرداخت کنند و به همین خاطر به دنبال رایزنی هستند تا این موضوع به صورت مسالمت آمیز حل شود.


حجت نظری، سخنگوی هیات مدیره استقلال در این خصوص گفته است: «خوشبختانه کار تهیه لوازم و لباس هم در حال انجام است. بخشی از لوازم مورد نیاز تهیه شده و طی روزهای آتی موارد باقی مانده نیز تهیه و تأمین خواهد شد. سرپرست تیم درباره قرارداد لباس ‌ها با آل اشپورت دغدغه داشت که اگر مشکلات رفع شود قرارداد باشگاه با این برند تمدید خواهد شد و در غیر این صورت از خدمات شرکت جدیدی بهره خواهیم برد.»


باید منتظر ماند ودید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون باشگاه استقلال و برند آل اشپورت رخ می دهد.

تگ ها


استقلال تهران