احتمال محرومیت یک جلسه ای رونالدو به دلیل خوشحالی جنجالی

کریس رونالدو پاسخ رفتار دیگو سیمئونه را داد....

کریس رونالدو پاسخ رفتار دیگو سیمئونه را داد.

به گزارش مدال و  به نقل از کالچومرکاتو، سه شنبه شب و در جریان یکی از دیدارهای دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس با هت‌تریک کریستیانو رونالدو توانست با نتیجه 3-0 اتلتیکومادرید را شکست دهد و با پیروزی 3-2 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به جمع 8 تیم پایانی رقابت ها راه یابد.

یکی از اتفاقات جنجالی بازی رفت دو تیم در ورزشگاه واندا متروپولیتانو، خوشحالی جنجالی دیگو سیمئونه بود. این خوشحالی البته بی جواب نماند و کریس رونالدو نیز در بازی برگشت با تکرار همین سبک خوشحالی به نوعی جواب ال چولو را داد؛ جوابی که ممکن است برای ستاره پرتغالی گران تمام شود. 

بنابه ادعای رسانه ایتالیایی گاتزتا دلواسپورت، یوفا تحقیقات خود را در این زمینه آغاز خواهد کرد و احتمال می‌رود همانند پرونده سیمئونه جریمه ای مالی در انتظار رونالدو باشد. (سیمئونه بابت حرکت خود 20 هزار یورو جریمه شد اما محرومیتی شامل حال او نشد.) با این حال، اگر ثابت شود که رونالدو شادی خود را در برابر تماشاگران اتلتیکومادرید انجام داده، او یک بازی از همراهی تیم خود محروم خواهد شد و بازی دور رفت مرحله یک چهارم نهایی را از دست خواهد داد.

قرعه کشی مرحله بعدی جمعه انجام خواهد شد و بازی های دور رفت این مرحله در روز های 9 و 10 آپریل برگزار خواهند شد.