احتمال پلمب باشگاه نفت به خاطر بدهی 4 میلیونی

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، باشگاه نفت تهران هفته گذشته پس از کش و قوس های فراوان از شرکت بهنام پیشرو کیش پس گرفته شد و با برگزاری مناقصه به شرکت فراورده های نفتی پارس طلاییه واگذار شد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، باشگاه نفت تهران هفته گذشته پس از کش و قوس های فراوان از شرکت بهنام پیشرو کیش پس گرفته شد و با برگزاری مناقصه به شرکت فراورده های نفتی پارس طلاییه واگذار شد. بهنام پیشرو قرار بود تا وضعیت بدهی مالیاتی و بدهی و حق و حقوق بازیکنان و کارمندان باشگاه را مشخص کند که با عملی نشدن این امر، هیات واگذاری باشگاه نفت این باشگاه را از این شرکت پس گرفت. یکی از بدهکاران باشگاه نفت، قهرمان عباسی، آبدارچی و از نیروی خدماتی پیشین باشگاه است. او حدود یک ماه پیش به دلیل این که قرارداد فوتبالی با نفتی ها نداشته، از این باشگاه به مراجع قضایی شکایت کرد و حکم توقیف اموال باشگاه را به خاطر طلب ۸ میلیون و دویست هزار تومانی دریافت کرد اما با توافق با مسوولان شرکت بهنام پیشرو قرار شد تا طلب او پرداخت شود. اما این آخر کار نبود و او با بدقولی بهنام پیشرو مواجه شد تا پس از دو هفته تنها ۴ میلیون تومان از طلبش وصول شود.

این نیروی خدماتی پس از این که چند بار به بهنام پیشرویی ها فرصت داد تا باقی پولش را پرداخت کنند، به در بسته خورد تا برای باقی بدهی اش دوباره متوصل به قانون شود و این بار حکم توقیف اموال برای ۴ میلیون تومان دریافت کرد. اما این بار این نیروی خدماتی با تغییر مالک باشگاه روبه رو شده است تا به طور کامل سردرگم شود. قهرمان عباسی تا روز سه شنبه به باشگاه نفت فرصت داده تا طلبش را پرداخت کنند اما در صورتی که این امر تحقق پیدا نکند باید شاهد اجرای حکم توقیف اموال باشگاه نفت تهران طلاییه یا همان نفت تهران پیشین باشیم. البته او امیدوار است پارس طلاییه مانند بهنام پیشرو بدقول نباشد و طلب ناچیز او که در مقابل قراردادهای چند صد میلیونی بازیکنان فوتبال مبلغی حساب نمی شود را پرداخت کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال