احتمال یک معاوضه بازیکن بزرگ بین بارسا و اتلتیکو

در کاتالونیا ادعا شده است که ممکن است همین تابستان بارسلونا و اتلتیکو مادرید بر سر یک معاوضه بازیکن به توافق برسند....

به گزارش "ورزش سه" تابستان پیش رو برای بارسلونا شلوغ و پرحاشیه خواهد بود. از همین حالا می توان حدس زد که پس از یک فصل تقریبا ناموفق، سران باشگاه کاتالان به دنبال پاک‌سازی تیم و تقویت خود در مناطق مختلف هستند.

جدای از مشکلات بارسا در خط دفاعی، نمی توان از معضلات بارسا در خط حمله نیز بی تفاوت گذر کرد. بارسا بهترین تیم اسپانیا از لحاظ آمار گازنی در فصل جاری است ولی مثل همیشه بار خط حمله این تیم روی دوش لیونل مسی بوده و آنتوان گریزمان ۱۲۰ میلیون یورویی هرگز نتوانسته در دو فصل گذشته، پاسخ توقعات را بدهد.

او که از اتلتیکو راهی بارسا شد تا تفاوت ها را رقم بزند، در این امر ناکام مانده و طبق ادعای TV۳ کاتالونیا ممکن است به باشگاه سابقش برگردد.

در واقع این منبع، خبر از احتمال یک معاوضه بازیکن بین بارسا و اتلتیکو داده است؛ گریزمان به اتلتیکو بر می گردد و در عوض ژوائو فلیکس ستاره ۱۲۶ میلیون یورویی پرتغالی روخی بلانکو راهی بارسلونا خواهد شد.

ژوائو نیز در دو سال گذشته نتوانسته پاسخ انتظارات را بدهد و جانشین خوبی برای گریزمان نشان نداده است. در نهایت شاید این معاوضه به هر دو بازیکن کمک کند تا بتوانند ناکامی دو سال اخیر خود را جبران کنند.

گریزمان بازیکنی متناسب با فلسفه بارسا نشان نداد و ژوائو نیز در ایده های دیه گو سیمئونه ستاره ای ناکام بود.

طبق این گزارش، ژوائو اگر با این انتقال موافقت کند، باید به دلیل مشکلات اقتصادی بارسلونا، از دستمزد فعلی خود چشم پوشی کند و به میزان قابل توجهی از آن کسر شود. این شاید بزرگترین مانع در راه معاوضه او با گریزمان باشد.

تگ ها


آنتون گریزمان ژائو فلیکس اتلتیکو مادرید بارسلونا