احساس اولین گلم برای منچستربونایتد تکرار نشدنی است

مارکوس راشفورد، مهاجم منچستریونایتد، معتقد است هیچ چیزی با احساسش بعد از زدن اولین گل برای شیاطین سرخ قابل مقایسه نیست....

به گزارش "ورزش سه"، راشفورد در ۱۸ سالگی در دیدار لیگ اروپا مقابل میتیلند، به جای آنتونی مارسیالِ مصدوم، در ترکیب اصلی منچستریونایتد به میدان رت و در نیمه دوم، موفق شد دو بار دروازه حریف را باز کند. گل اول او روی پاس خوان ماتا، با یک ضربه دقیق زده شد.

او به سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت:" می دانید، هر گلی بعد از آن، شبیه به گل اول نیست. من واقعا شکرگذار بودم که چنین فرصتی برای بازی برای این باشگاه پیدا کردم و اینکه توانستم در اولین بازی ام، گل بزنم."

راشفورد در ۲۰۱ بازی برای منچستریونایتد، ۶۴ گل به ثمر رسانده و در ۳۸ بازی برای انگلیس هم ۱۰ بار دروازه حریفان را باز کرده است. او که در ۲۲ سالگی، قهرمانی در جام حذفی، جام اتحادیه و لیگ اروپا را در کارنامه دارد، در مورد لحظه مورد علاقه دوران حرفه ای اش گفت:" واضح است که چند لحظه به یاد می آید. می توانم بگویم فینال جام حذفی که در سال ۲۰۱۶ قهرمان شدیم. آن یکی از لحظات فوق العاده بود زیرا اولین جام من بود.

من در واقع در اواسط رقابت های جام حذفی به تیم اضافه شدم و واقعا جذاب بود. من فصل را در جام حذفی جوانان شروع کردم و آن را با قهرمانی در جام حذفی بزرگسالان به پایان رساندم. بنابراین واقعا احساس فوق العاده ای بود."

تگ ها


مارکوس راشفورد منچستر یونایتد