احساس کردم پرسپولیس انرژی خاصی دارد/ آنها از ضدحمله لذت می‌برند

کاپیتان تیم فوتبال اولسان هیوندای در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس در حملات مسلط است اما به نظر می‌رسد از ضدحمله لذت می‌برد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵:۳۰ فردا شنبه در ورزشگاه الجنوب قطر در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی می‌رود. این برای دومین بار در سه سال اخیر است که پرسپولیس به فینال می‌رسد و تیم اولسان هم در سال ۲۰۱۲ به قهرمانی آسیا رسیده بود.

«سین جین - هو» کاپیتان تیم فوتبال اولسان هیوندای درباره این مسابقه و شرایط تیم اولسان گفت: فکر می‌کنم برگزاری متمرکز بازی‌ها تاثیرات مثبتی دارد. این فصل از مسابقات متفاوت از سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ است. ما در یک مکان اقامت داریم و احساس راحتی می‌کنیم. اینجا تیم با کیفیتی داریم و عملکردهای خوبی از خود نشان داده‌ایم.

وی ادامه داد: از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، انرژی زیادی را از طرفداران کره دریافت می‌کنیم. در مسابقات داخلی مثل جام حذفی و لیگ کره، بهترین نتیجه را نگرفتیم. بنابراین مشتاق قهرمانی در آسیا هستیم و فکر می‌کنم هواداران هم از همین انرژی و اشتیاق برخوردار هستند.

کاپیتان اولسان تصریح کرد: فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعاً بازی آسانی نیست. ما کیفیت خودمان را در طول مسابقات نشان داده‌ایم. در حال آنالیز پرسپولیس هستیم. برای نحوه رویارویی با این تیم آماده می‌شویم و در فینال بهترین تلاشمان را خواهیم کرد.

سین جین - هو درباره شناختش از تیم پرسپولیس گفت: وقتی مسابقات آنها را تماشا می‌کردم احساس کردم که نوعی انرژی دارند. آنها در هنگام حمله مسلط به نظر می رسند اما از ضد حمله لذت می‌برند. بنابراین ما در انتظار مسابقه در این خطوط هستیم. از آنجا که این فینال است، منتظر یک مسابقه کاملاً رقابتی از ابتدا تا انتهای دیدار هستیم.

وی درباره اینکه در صورت قهرمانی اولسان، جام قهرمانی آسیا را او بالای سر خواهد برد، اظهار کرد: افتخار بزرگی است که قهرمان آسیا شویم و من کاپیتان تیم باشم. ما دو بازیکن داریم که قبلاً قهرمانی را تجربه کرده‌اند و می‌دانیم که رسیدن به این سطح دشوار است. به همین دلیل تمام تلاش خود را می‌کنیم تا برای مسابقه آماده باشیم.

تگ ها


تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا