احسانی در تکواندو به نیمه نهایی رسید

به گزارش مدال -تکواندوکار تیم مردان ایران با کسب دومین پیروزی خود به مرحله نیمه نهایی بازیهای کشورهای اسلامی راه یافت و مدال برنز خود را قطعی کرد ......

به گزارش مدال -تکواندوکار تیم مردان ایران با کسب دومین پیروزی خود به مرحله نیمه نهایی بازیهای کشورهای اسلامی راه یافت و مدال برنز خود را قطعی کرد ...

به گزارش مدال -تکواندوکار تیم مردان ایران با کسب دومین پیروزی خود به مرحله نیمه نهایی بازیهای کشورهای اسلامی راه یافت و مدال برنز خود را قطعی کرد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم مردان سیدحسین احسانی پس از برتری ۲۶ بر ۶ مقابل «ارسلان اسدخان» از پاکستان، در دومین دیدار هم «برکی اکیول» از ترکیه را ۲۳ بر ۱۶ از پیش رو برداشت وبه نیمه نهایی راه یافت تا مدال بنز خود را قطعی کند.

امروز تیم ایران شش نماینده داشت که پریسا جوادی تکواندوکار وزن ۶۷- کیلوگرم با قبول شکست برابر «فریده عزیزوا» از آذربایجان از دور رقابتها کنار رفت.

سودابه پورصادفی در وزن ۴۹- کیلوگرم با برتری مقابل «هدی اوآلی» از مراکش، علیرضا درویش پور در وزن ۸۰- کیلوگرم،با انصرفا «ماریو فریرا» از موزامبیک و برتری در مبارزه با «صالح شربتی» از اردن به دیدار نهایی راه یافته و مدال برنز خود را قطعی کرده اند.

اکرم خدابنده و حسین قربان زاده هم در سنگین امروز به دیدار رقبای خود می روند.

برای تکواندو ایران تا کنون توسط ناهید کیانی و مهدی اسحاقی دو نشان طلا، طیبه پارسا و فاطمه مداحی هم دو نشان برنز کسب کردند. محمد دهقانی و پریسان جوادی هم از دور مسابقات حذف شده اند.