احسان حاج صفی در آستانه بازگشت به سپاهان

دو باشگاه سپاهان و تراکتور مذاکراتی جدی برای معاوضه احسان حاج صفی با مرتضی منصوری و رضا میرزایی را آغاز کرده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از جدایی احسان حاج صفی از فوتبال یونان همواره بحث حضور او در باشگاهی که در آکادمی آن رشد کرده، وجود داشته ولی هر بار قرارداد سه ساله ای که این بازیکن ملی پوش با باشگاه تراکتور به امضا رسانده بود، مانع از بازگشت او به دیار نصف جهان می شد.


حالا و در پنجره زمستانی لیگ بیستم، تنها نیم فصل از قرارداد احسان حاج صفی باقی مانده و این بازیکن در تابستان می تواند با قرارداد آزاد راهی سپاهان شود؛ پس برای تراکتوری ها هم بد نیست که چند ماه زودتر این بازیکن را از دست بدهند ولی دستاوردی از جدایی کاپیتان تیم ملی داشته باشند.


ایده معاوضه احسان حا صفی با دو بازیکنی که تراکتور شرایط آنها را زیر نظر دارد، از همینجا شکل گرفته است. آنها در صورتی راضی به جدایی یکی از سه قلوهای ملی پوش تراکتور می شوند که رضا میرزایی و مرتضی منصوری را به صورت توامان جذب کنند.
شنیده ها حاکی از آن است که هر دو باشگاه راضی به انجام این معاوضه هستند و در صورتی که سه بازیکن حاضر در این قرارداد نیز  رضایت خودشان را اعلام کنند، تقریبا دیگر باید این معاوضه بزرگ را میان دو باشگاه اصفهانی و تبریزی تمام شده تلقی کرد.


گفتنی در تیم سپاهان مرتضی منصوری چند هفته ای می شود که جای خود را به طور کامل از دست داده و دانیال اسماعیلی فر با درخششی که داشته، بازگشت این بازیکن که در ابتدای لیگ نوزدهم از شهرخودرو با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوست را خیلی سخت کرده است. همچنین رضا میرزایی هم جایگاه ثابتی ندارد ولی معمولا توسط محرم نویدکیا در بازی های مختلف به عنوان یار تعویضی وارد زمین می شود و با سرعت و تکنیکی که دارد، مدافعان حریف را به دردسر می اندازد.


در سوی دیگر احسان حاج صفی که بازیکنی ثابت در ترکیب تراکتور به شمار می رود، در صورت بازگشت به سپاهان شاید تنها تغییر تیم محرم در پنجره زمستانی باشد و این سرمربی را از خرید یک بازیکن در پست هافبک دفاعی بی نیاز کند. سپاهانی ها در این پست به دنبال مسعود ریگی نیز هستند که در صورت نهایی شدن این معاوضه، دیگر بحثی از خرید این بازیکن نیز به میان نخواهد آمد.


البته باید همچنان منتظر بمانیم و ببینیم این سه بازیکنی که عناصر اصلی این قرارداد بزرگ را تشکیل می دهند، چگونه سرنوشت این معاوضه را رقم خواهند زد.

بیشتر بخوانید:

شهباززاده و حمله به رکورد تاریخی رضا نوروزی

کاپیتان جدید سپاهان با پیراهن زرشکی

 

 

تگ ها


احسان حاج صفی نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ فولادمبارکه سپاهان تراکتور فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال