احسان، مسعود و اشکان؛ کاپیتان‌های دوست داشتنی!

سه کاپیتان تراکتور در بازی روز گذشته این تیم مقابل شهر خودرو نمایش بی‌نقصی داشتند و روی دو گل تیم هم تأثیر مستقیم گذاشتند....

به گزارش مدال، ساکت الهامی به خوبی می‌داند از سه کاپیتان تیمش چگونه استفاده کند. او مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی را در فاز تهاجمی و در یک خط قرار می‌دهد تا قدرت تیمش در فاز تهاجمی تقویت شود.

شجاعی؛ مرد انتقاد پذیر تراکتور

از شجاعی شروع کنیم، کاپیتان اول تیم ملی در بازی مقابل شهر خودرو دوندگی فوق العاده‌ای داشت و با پاس‌های تک ضرب، تیمش را به خوبی راه می‌انداخت. مسعود با جنگندگی بالا و فوتبال چشم نوازش سکوها را هم به وجد می‌آورد و توانست گل دوم تیمش را هم به ثمر برساند. 

شجاعی که بیشتر مواقع مورد انتقاد هواداران قرار میگیرد،در سه بازی اخیر توانست بهترین عملکرد خود را ایفا کرده و به نوعی جواب منتقدان را به خوبی بدهد.
شاید بازی کم تحرک او نقطه ضعف هواداران باشد ولی وی با پاس هایی که سایر بازیکنان را صاحب توپ می‌کند،نشان از کیفیت بازی اوست
اگر هرتیمی یک سرمربی داشته باشد،تراکتور از دو سرمربی بهره مند است یکی خارج زمین دیگری در داخل زمین که با تدابیر خاصش و دستور های خود به بازیکنان به خوبی ریتم بازی تراکتور را رهبری می‌کند.

حاج صفی؛ آچار فرانسه تراکتور

حاج صفی که یکی از خوب‌های تراکتور در فصل جاری است، روز گذشته در سمت چپ خط هافبک تیمش به کار گرفته شد و با نفوذهای خوب و سانترهای دقیقش بارها مدافعان شهر خودرو را به زحمت انداخت، همچنین این بازیکن حضور به موقع و خوبی در کارهای دفاعی داشت.

حاج صفی بازی خوبش را با تأثیرگذاری در گل دوم و سوم تکمیل کرد، او پایه‌گذار گل سوم تیمش بود تا اشکان دژاگه پس از گلزنی، سراغ حاج صفی بیاید و از او تشکر کند.

حاج صفی با حضور در حملات با پاس های منجر به گل اش نقش بسزایی را ایفا می‌کند. وی گاها به عنوان وینگر،گاها به عنوان بازی‌ساز و گاها به عنوان هافبک دفاعی و در برخی لحظات هم که تیموری در حملات تیم شرکت می‌کند،به عنوان مدافع چپ به خوبی جای وی را پرکرده و اجازه نفوذ بازیکنان حریف را از ناحیه چپ را نمی‌دهد.
زوج تیموری و حاج صفی در منطقه چپ زمین،زوجی خطرناک بوده که تمامی تیم ها را آزار داده و اکثر حملات تیم از این نقطه صورت میگیرد.

دژاگه؛ رهبر واقعی

به نظر می‌رسد اشکان دژاگه هم روز به روز به فرم ایده‌آل می‌رسد، این بازیکن علاوه بر گل فوق العاده‌ای که به ثمر رساند، با تعصب مثال زدنی برای تیمش جنگید و هر کدام از سانترهایش از روی ضربات ایستگاهی بوی گل می‌داد. دژاگه پس از تعویض هم یکبار لب خط آمد و هم تیمی‌هایش را هدایت ‌کرد. وی به خوبی با احسان حاج صفی و شجاعی هماهنگ است.

قطعاً حضور سه کاپیتان با تجربه تیم ملی، کیفیت تراکتور را بالاتر برده و تیمی خطرناک برای حریفان هستند.

بیشتر بخوانید:

دانیال اسماعیلی‌فر؛ گزینه مشترک استقلال، پرسپولیس و تراکتور

صحبت‌های بازیکنان تراکتور پس از پیروزی مقابل شهر خودرو

 

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار تراکتور احسان حاج‌صفی مسعود شجاعی اشکان دژاگه Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال