احضار استراماچونی و وریا به کمیته انضباطی

استراماچونی، سرمربی استقلال و وریا غفوری بازیکن این تیم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند....

استراماچونی، سرمربی استقلال و وریا غفوری بازیکن این تیم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

به گزارش مدال، بر این اساس اعلام می دارد: 

1 -وریا غفوری،بازیکن تیم استقلال به دلیل اظهارات غیرمسولانه در میکس زون ورزشگاه ماشین سازی،پیرو ابلاغیه ارسالی می بایست برای ادای توضیحات در موعد مقرر در کمیته انصباطی حضور پیدا کنند.

بدیهی است حق باشگاه استقلال  وسایر باشگاهها در اعتراض  به کیفیت  توپ های لیگ برتر از طریق انعکاس قانونی محفوظ است و این باشگاه می تواند ظرف ۴۸ ساعت با ارائه نامه رسمی به سازمان لیگ فرآیند مربوطه را از طریق قانونی پیگیری کند.

2-آقای جواد نکونام،سرمربی محترم تیم فولاد خوزستان به دلیل ایراد اظهاراتی درباره داوری دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از مسابقه برای ادای توضیحات در این باره می بایست پیرو ابلاغیه ارسالی در موعد مقرر در کمیته انضباطی حاضر شود.‌‌

گفتنی است، حق باشگاه فولاد خوزستان در اعتراض به داوری مطابق قوانین و آیین نامه های داخلی و بین المللی محفوظ است و این باشگاه می تواند ظرف ۴۸ ساعت با ارائه شکایت رسمی به سازمان لیگ فرآیند مربوطه را از طریق قانونی پیگیری کند.

سازمان لیگ و کمیته داوران مکلفند در موعد قانونی پاسخ لازم را ارائه دهند.

3-کمیته انضباطی ضمن تقدیر از رویکرد مثبت و حرفه ای  آقای استراماچونی،سرمربی محترم تیم استقلال در بحث داوری و تبریک به تیم حریف در نشست خبری پس از مسابقه مقابل ماشین سازی،به دلیل رفتار غیر ورزشی ایشان در خاتمه نشست،اعلام می دارد که وی می بایست پیرو ابلاغیه ارسالی برای ادای توضیحات در موعد مقرر در کمیته انضباطی حضور پیدا کند.

بیشتر ببینید:

گلایه فتاحی از نحوه اعتراض وریا غفوری و سیدجلال حسینی/ ویدیو

غفوری: انتظار شروع بهتری را داشتیم/ ویدیو

 

 

تگ ها


ووریا غفوری آندره آ استراماچونی کمیته انضباطی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال