احمدرضا براتی استعفا کرد!

احمدرضا براتی، عضو هیأت رئیسه فدراسیون و رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال از مسئولیت خود در این کمیته کناره‌گیری کرد و در حال حاضر به جز عضویت در هیأت رئیسه، هیچ مسئولیت اجرایی دیگری در این مجموعه ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ایران ورزشی ، این اتفاق در شرایطی به وقوع پیوسته که فدراسیون فوتبال درگیر و دار تصویب لایحه دولت در مجلس و ارائه این سند به فیفا است تا قبل از فرا رسیدن ضرب‌الاجل یک‌ساله این نهاد بین‌المللی و ورود اینفانتینو، رئیس فیفا به تهران، مسأله ماهیت فدراسیون فوتبال را حل و فصل کند. براتی که مسئول پیگیری پروسه تصویب لایحه بود، معلوم نیست با چه مشکلی مواجه شده یا با رئیس فدراسیون فوتبال دچار چه اختلافی شده است که از ریاست کمیته تدوین مقررات استعفا داده است. خود او حاضر به توضیح درباره دلیل این تصمیم نیست اما گویا این موضوع از حدود دو هفته قبل مطرح شده است.


در همین رابطه با احمدرضا براتی، رئیس سابق این کمیته تماس گرفته شد که او حاضر به پاسخگویی نبود اما گفته می‌شود این ماجرا مربوط به حدود دو هفته قبل است. غلامرضا رفیعی از این پس، این پرونده را پیگیری خواهد کرد.

تگ ها


فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال