احمدزاده: ترابی بهترین بازیکن لیگ نوزدهم بود

سنگربان و هافبک سابق پرسپولیس شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بودند و صحبت‌های جالبی را درباره انتخاب بهترین تیم و بازیکن فصل انجام دادند....

به گزارش "ورزش سه" پس از کسب سهمیه آسیایی برای فولاد خوزستان شب گذشته شهاب گردان و فرشاد احمدزاده دو مهره کلیدی فولادی‌ها در راه کسب سهمیه میهمان برنامه فوتبال برتر بودند و به سوالات مختلف محمدحسین میثاقی پاسخ دادند؛ در بخشی از برنامه درباره انتخاب بهترین بازیکن و بهترین تیم لیگ نوزدهم گردان و احمدزاده انتخاب‌های متفاوتی را داشتند.

میثاقی: بهترین دروازه فصل؟


گردان: به نظر من بهترین بازیکن لیگ امسال، پیام نیازمند بود؛ از زمانی که به لیگ برتر آمدم، دروازه‌بانی بهتر از پیام نیازمند ندیده‌ام.


میثاقی: بهترین تیم فصل؟


احمدزاده: همیشه تیم قهرمان را می‌گویند و فکر می‌کنم هم حق‌شان بود، مبارک‌شان باشد و در نیم فصل دوم هم فکر می‌کنم فولاد تیم بسیار خوبی بود.


میثاقی: بهترین بازیکن فصل؟


احمدزاده: مهدی ترابی.


میثاقی: بهترین بازیکن فصل؟


گردان: زیاد به این مسئله فکر نکردم و امسال خیلی بازیکنان خوب بسیار داشتیم.

شهاب گردان همچنین درباره ابتلای خود به کرونا هم گفت: یکبار با علائم و یکبار هم بدون علائم به این ویروس مبتلا شدم؛ پیش از بازی پرسپولیس علائم کرونا را داشتم اما در ابتدای شروع مسابقات لیگ بدون علائم تست کرونای من مثبت شد و خیلی هم زود منفی شد. البته می‌گویند خطای تست‌ها هم بالاست اما دفعه دوم را مطمئنم که کرونا را گرفته بودم اما نمی‌دانم بار اول آیا درست بود یا خیر چون شرایط عادی و نرمالی داشتم.

تگ ها


فولاد خوزستان شهاب گردان فرشاد احمدزاده