احمدزاده: در اوج عصبانیت هم به استقلال نمی روم

فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس در مورد شایعه مذاکره با استقلال واکنش نشان داد...

به گزارش مدال و به نقل از ایلنا، فرشاد احمدزاده، وینگر سابق پرسپولیس که با جدایی از این تیم در پنجره زمستانی نقل و انتقالات به فولاد خوزستان پیوست در خصوص شایعه عجیبی که در مورد مذاکراتش با استقلال مطرح شده واکنش نشان داد.

احمدزاده در خصوص شایعه مذاکراتش با استقلال و موافقتش با رفتن به این تیم اظهار داشت: من واقعاً وقتی این خبر را دیدم تعجب کردم و نمی‌دانم بر چه اساس و چرا این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند در حالیکه اصلاً چنین موضوعی صحت نداشته و من روحم هم از این موضوع بی‌خبر است. هیچ صحبتی با استقلال نداشتم که بخواهم با آن موافقت کنم یا مخالفت کنم.

وی افزود: قصد این افراد از انتشار چنین اخباری این است که در این شرایط من را به حاشیه برده و من را مقابل هواداران قرار دهند در حالیکه من در اوج عصبانیت هم باشم چنین تصمیمی نمی‌گیرم. چند ساعت بعد از جدایی‌ام از پرسپولیس با فولاد قرارداد بستم و هیچ مذاکره‌ای با استقلال نداشتم.

احمدزاده در ادامه گفت: نمیخواهم از لفظ شکایت استقاده کنم و چنین اخلاقی ندارم اما خیلی خوشحال میشوم برای اعتبار خودشان هم که شده یک بار حداقل سندی درباره ادعاهایشان رو کنند و نشان دهند تا مشخص شود چه کسی دروغ می‌گوید.

وینگر جدید فولاد در مورد شرایط این تیم هم اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و من از انتخاب فولاد خوشحال هستم. تیم خوبی هستیم و جو خوبی هم حاکم است و انگیزه زیادی داریم که با شروع رقابت‌ها برای نتایج خوب این تیم تلاش کنیم و بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. از مردم خوب اهواز و هواداران فولاد هم ممنونم که استقبال خوبی از من داشتند و لطف داشتند و امیدوارم بتوانم در زمین برایشان جبران کنم.

بیشتر بخوانید:

احمدزاده: به خاطر پتانسیل خوب اهواز به فولاد آمدم

 

تگ ها


فرشاد احمد زاده فولاد خوزستان پرسپولیس استقلال فوتبال ایران فوتبال