احمدزاده: فوتبال ساحلی در ایران استعدادهای خوبی دارد

محمد احمدزاده در مورد دومین قهرمانی ایران در مسابقات پرشین کاپ اظهار داشت: خدا را شکر میکنیم که توانستیم از قهرمانی دوره قبل دفاع کنیم ......

محمد احمدزاده در مورد دومین قهرمانی ایران در مسابقات پرشین کاپ اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم از قهرمانی دوره قبل دفاع کنیم. در این دوره تیم ما متشکل از بازیکنان باتجربه و جوان بود و پنج بازیکن ما زیر 21 سال بودند. هدف کادرفنی ما در این مسابقات جوان‌گرایی بود تا آنها با کسب تجربه در آینده بتوانند در ترکیب تیم ملی حاضر شوند.
کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: شرایط خوب بود و از نظر روانی و بدنی شرایط خوبی داشتیم. در بازی‌ها هم نشان دادیم برتری خوبی نسبت به حریفان داریم. ان‌شاءالله با همین روند ادامه بدهیم تا به چیزی که در دنیا هدف‌مان است، برسیم. هدف ما هم قهرمانی جهان است.
وی در خصوص اینکه مارکو اوکتاویو به دلیل مشکل شخصی در مسابقات پرشین کاپ نبود و عباس هاشم‌پور جای او روی نیمکت نشست و آیا تفاوتی در نحوه اداره فنی تیم وجود داشت یا نه، گفت: تفاوت خاصی نبود. آقای اوکتاویو که تا اردوی آخر هم بود. آقای هاشم‌پور هم 11، 10 سالی است که در تیم ملی حضور دارد، کاپیتان تیم ملی بوده و اکنون شش هفت سالی است که به‌عنوان کمک مربی در تیم ملی حاضر بوده و تجربه سال‌ها حضور کنار آقایان اوکتاویو و میرشمسی را دارد. به نظرم آقای هاشم‌پور هم تجربه لازم را برای هدایت تیم ملی دارد و در این مسابقات هم به خوبی تیم را هدایت کرد و بچه‌ها با او راحت بودند. آقای هاشم‌پور به لحاظ روانی و فنی نیز توانست به خوبی تیم را هدایت کند و به نتیجه‌ای هم که می‌خواستیم، رسیدیم.
احمدزاده درباره جوان‌گرایی در تیم ملی فوتبال ساحلی خاطرنشان کرد: جوانان ما واقعاً خوب هستند و فوتبال ساحلی در ایران استعدادهای خوبی دارد. ما واقعاً لایق این هستیم که با این استعدادها در سال‌های بعد قهرمان جهان شویم. ما خودمان را خیلی خوب نشان دادیم و حتی در رنکینگ دنیا به رده دوم رسیدیم. جوان‌های ما باید تجربه کسب کنند و جا افتاده شوند، چون واقعاً خوب هستند و زمان زیادی هم دارند تا در تورنمنت‌های بیشتری شرکت کنند، ترس‌شان بریزد و آماده حضور در جام جهانی سال‌های بعد شوند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال