احمدزاده محکوم به بازی در لهستان/ راه کامیابی نیا برای بازگشت هموار شد

فرشاد احمدزاده که پیش از این با تیم وروتسواف لهستان پیشقرارداد امضا کرده بود، در سفری که به ترکیه داشت مذاکراتی را هم با برخی از تیمهای این کشور انجام داد ......

فرشاد احمدزاده که پیش از این با تیم وروتسواف لهستان پیش‌قرارداد امضا کرده بود، در سفری که به ترکیه داشت مذاکراتی را هم با برخی از تیم‌های این کشور انجام داد.
به گزارش سایت مدال، این درحالی است که مجوز کار این بازیکن در کشور لهستان صادر شده و به نظر می‌رسد به دلیل این موضوع احمدزاده مجبور خواهد بود در لیگ لهستان به میدان برود و مذاکرات او با تیم‌های دیگر بی‌فایده است.
با وجود این موضوع احمدزاده به اجبار هم که شده باید فصل آتی را در کشور لهستان توپ بزند و تلاش او و حضور در ترکیه برای پیوستن به تیمی از این کشور بی ثمر می‌ماند چرا که احمدزاده موفق به فسخ با تیم لهستانی نشده و باید به لیگ این کشور برود.
با رفتن احمدزاده به لهستان و ناکام ماندن او از سفر ترکیه، احتمال بازگشت کمال کامیابی‌نیا به پرسپولیس افزایش میابد چرا که این دو نفر قصد داشتند با یکدیگر به تیمی از کشور ترکیه بروند، اما حالا احمدزاده ناگریز به رفتن به لهستان است و کامیابی نیا تنها می‌شود.
کمال کامیابی‌نیا طی روزهای گذشته، مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس و گرشاسبی داشته و علی رغم اینکه چند باری در روند مذاکرات به بن بست خورده اند اما صحبت ها باردیگر از سر گرفته شده و به احتمال زیاد، کامیابی‌نیا تا روز سه شنبه با سرخپوشان تمدید می کند.
مدیربرنامه کامیابی‌نیا در مصاحبه ای عنوان کرده: برانکو به راحتی کمال را کنار نمی‌گذارد. پرسپولیس اولویت اول کامیابی‌نیا است. کمال دوست دارد در پرسپولیس بماند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال