احمدزاده پرچمدار ایران در افتتاحیه بازی‌های ساحلی جهان

پس از بررسی‌ها و مشورت با کادر سرپرستی، محمد احمدزاده کاپیتان پرافتخار تیم‌ملی فوتبال ساحلی کشورمان به عنوان نماینده ایران در مراسم افتتاحیه بازی‌ها معرفی شد...

پس از بررسی‌ها و مشورت با کادر سرپرستی، محمد احمدزاده کاپیتان پرافتخار تیم‌ملی فوتبال ساحلی کشورمان به عنوان نماینده ایران در مراسم افتتاحیه بازی‌ها معرفی شد

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از بررسی‌ و بحث مشورت با کادر سرپرستی، پیمان فخری سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به اولین دوره بازی‌های جهانی ساحلی، محمد احمدزاده کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را به عنوان نماینده ایران (پرچمدار) در مراسم افتتاحیه بازی‌ها معرفی کرد.

برای اولین بار است که ستاد برگزاری بازی‌ها از عنوان (Team Ambassador) سفیر و نماینده به جای پرچم‌دار استفاده می‌کند و با توجه به عدم اطلاع رسانی در خصوص محتوای مراسم افتتاحیه هنوز مشخص نیست که سفیران کشورها حامل پرچم خواهند بود و هنوز مشخص نشده که آیا رژه تیم‌ها هم بخش اصلی این آئین است یا نه.
افتتاحیه بازی‌ها ساعت ۱۹.۳۰ فردا به وقت محلی در آمفی تئاتر ۵۰۰۰ نفری روبتز ساحل کاتارای دوحه برگزار خواهد شد که به گفته مسئولان ستاد برگزاری بازی‌ها، مراسمی کوتاه، ساده و متمایز از افتتاحیه بازی‌های المپیک و آسیایی خواهد بود.
افتخارات احمدزاده:
بهترین بازیکن جام بین قاره‌ای ۲۰۱۳
آقای گل جام بین قاره‌ای ۲۰۱۴
بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما
آقای گل جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما
بازیکن تیم منتخب جهان ۲۰۱۷
آقایای ورنمنت پرشین کاپ ۲۰۱۸
سومین گل برتر جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال
لژیونر ایرانی در لیگ روسی-تیم اسپارتاگ

بیشتر بخوانید:

بیرانوند در جمع نامزدهای جوایز «رویایی» فوتبال آسیا

تگ ها


تیم فوتبال ساحلی تیم ملی فوتبال ساحلی جام جهانی فوتبال ساحلی مسابقات جهانی فوتبال ساحلی محمد‌ــــ‌احمدزاده فوتبال