احمدزاده: پنالتی استقلال گل می شد شرایط تغییر می‌کرد

هافبک تیم پرسپولیس گفت: معتقدم نتیجه را ببازیم اما در زمین مسابقه اخلاق را نبازیم، بازیکن استقلال با زانو به سر نعمتی زد....

هافبک تیم پرسپولیس گفت: معتقدم نتیجه را ببازیم اما در زمین مسابقه اخلاق را نبازیم، بازیکن استقلال با زانو به سر نعمتی زد.

به گزارش مدال، فرشاد احمدزاده پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس در دربی درمورد جنجالی شدن بازی اظهار داشت: خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم نمی‌توان گفت که بازی جنجالی شده اگر از خود سیامک نعمتی هم بپرسید مشخص است که با زانو به سر او زدند و من هم به خاطر همین ناراحت شدم نتیجه را ببازیم اما اخلاق را نبازیم. 

هافبک پرسپولیس درمورد بازی گفت: شرایط قبل از دربی چندان مهم نیست بازی دربی شرایط خاص خودش را دارد شاید اگر پنالتی آنها گل می‌شد نتیجه دیگری رقم می‌خورد اما پایان خوبی برای ما داشت و پیروز شدیم. 

احمدزاده درمورد بازگشتش گفت: هفته دوم مصدومیت پیدا کردم و دوقلوی پایم خونریزی کرد هفت روز استراحت داشتم و ممنونم کالدرون امروز به من اعتماد کرد. متاسفانه شایعه شده بود که اخراج شدم اما وقتی خودم و کالدرون می‌گوییم مصدومیت دارم نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند.

 

اخبار مرتبط:احمدزاده: پنالتی استقلال می‌توانست روند بازی را تغییر دهد/ ویدیو 
 

تگ ها


فرشاد احمد زاده دربی 90 پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال