احمدوند : در بازی باکو شانس داریم

سرمربی تیم ملی تنیس گفت: در جدول دو نفره بازی های کشورهای اسلامی شانس بیش تری نسبت به انفرادی داریم و می خواهیم شایستگی های تنیس را در باکو نشان دهیم ......
سرمربی تیم ملی تنیس گفت: در جدول دو نفره بازی های کشورهای اسلامی شانس بیش تری نسبت به انفرادی داریم و می خواهیم شایستگی های تنیس را در باکو نشان دهیم ...

سرمربی تیم ملی تنیس گفت: در جدول دو نفره بازی های کشورهای اسلامی شانس بیش تری نسبت به انفرادی داریم و می خواهیم شایستگی های تنیس را در باکو نشان دهیم.

به گزارش مدال به نقل از سعید احمدوند در گفت وگو با ایسنا درباره ی امکان کسب مدال تنیس در بازی های کشورهای اسلامی بیان کرد: بعد از سال ها بالاخره اجازه دادند تنیس هم به بازی ها برود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تیمی را به ببریم که شایستگی های تنیس را نشان دهد.  البته ما نمی گوییم در دو نفره حتما قهرمان می شویم اما شانس مان هم کم نیست. در انفرادی سطح رقابت ها از دیویس کاپ گروه دو آسیا بالاتر است. امیدوارم حضورمان در بازی های باکو ختم به خیر شود.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که چرا خالدان در ترکیب تیم ملی حضور ندارد؟ گفت: خالدان عنوان کرد که بعد از دیویس کاپ باید به آمریکا برگردد و شاهقلی هم در تیم ملی نبود از این رو نام حمیدرضا نداف و امیر والا معدنچی را  جایگزین کردیم.

او ادامه داد: در جلسه کمیته فنی زمانی که در مورد نتیجه گیری صحبت کردیم، عنوان کردم که در دو نفره شانس بیش تری نسبت به انفرادی داریم از این رو اشکان شکوفی را هم اضافه کردیم. کمیته ملی المپیک هم گفت می توانیم سه بازیکن به باکو بریم که البته خالدان هم بعدا اعلام آمادگی کرد که می تواند در بازی های باکو شرکت کند اما از آن جا که  ابتدا نام نداف را داده بودیم اخلاقی نبود او را کنار بگذاریم. از این رو نداف، شکوفی و معدنچی ترکیب تیم ملی را تشکیل دادند. ان شاءالله در رویدادهای بعدی از وجود خالدان استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی تنیس در پاسخ به این پرسش که جوانگرایی در تیم ملی هم چنان ادامه خواهد داشت یا خیر؟ تاکید کرد: بعد از بازی ها با نفراتی که بیرون تیم ملی هستند مانند انوشا شاهقلی صحبت می کنیم. به هر حال ما منکر زحماتی که برای تیم ملی کشیده نیستیم و دل مان نمی خواهد از تیم ملی جدا شود. سال قبل به دلیل مسائلی که باعثش خودش بود از تیم ملی کنار گذاشته شد.

وی ادامه داد: با او حرف می زنیم که برنامه اش چیست و می خواهد بازی کند یا وارد مربیگری شود. البته ما بازیکنان جوانی چون بهروز کارگران، امیر حسین بادی، آرش سوری، آرمان جلیلی را به دقت زیر نظر داریم و ۷۵ درصد از ترکیب تیم ملی را جوانان تشکیل می دهند و در کنار آن ها از بازیکنان با تجربه ای در سطح اشکان شکوفی و انوشا شاهقلی هم که می توانند به تیم ملی کمک کنند، استفاده خواهیم کرد.