احمدی از شهرخودرو به AFC شکایت کرد

محمدعلی احمدی مدافع پیشین تیم فوتبال شهرخودرو به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از این تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد...

محمدعلی احمدی مدافع پیشین تیم فوتبال شهرخودرو به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از این تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد

به گزارش مدال، محمدعلی احمدی مدافع پیشین تیم شهر خودرو (پدیده)‌ از 2 سال پیش از این باشگاه مطالبات داشت که این پول از سوی این باشگاه مشهدی به او پرداخت نشد و احمدی در همین رابطه به کمیته انضباطی شکایت کرد و این کمیته باشگاه شهر خودرو (پدیده) را به پرداخت 70 میلیون تومان جریمه کرد اما باز هم این پول به احمدی داده نشد.
از طرف دیگر وکیل احمدی جلسه‌ای را با وکیل باشگاه شهر خودرو برگزار کرد اما احمدی نتوانست مطالبات خود را از این باشگاه بگیرد و در نهایت این بازیکن مجبور شد به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کند. باشگاه شهر خودرو هم تا 30 آگوست (دیروز) فرصت داشت این پول را به احمدی بپردازد که اینطور نشد.
در همین رابطه آرش شکرریز وکیل احمدی با ارسال درخواستی به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان عدم صدور پروانه حرفه‌ای برای این باشگاه مشهدی شد. باید دید مشکلات به وجود آمده میان این باشگاه و احمدی چگونه حل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

کمک مالی به فوتبال امید در اولین فرصت

تگ ها


شهر خودرو محمد‌ــــ‌علی‌ــــ‌احمدی کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر فوتبال ایران