احمدی: استارت خوبی نداشتم؛ اما جبران می کنم

ملی پوش تیراندازی ایران مشکل خود را در فینال تفنگ بادی ۱۰ متر نداشتن شروع خوب دانست و اظهار امیدواری کرد که در تفنگ سه وضعیت با آمادگی بیشتر و بهتر ظاهر شود ......

ملی پوش تیراندازی ایران مشکل خود را در فینال تفنگ بادی ۱۰ متر نداشتن شروع خوب دانست و اظهار امیدواری کرد که در تفنگ سه وضعیت با آمادگی بیشتر و بهتر ظاهر شود.
الهه احمدی پس از فینال تفنگ بادی ۱۰ متر و کسب عنوان هفتم بیان داشت: فشار زیاد بود، رقیبان جدی و سرسختی هم داشتیم .رکوردهای فوق العاده ای در دور مقدماتی بود.
وی ادامه داد:خداراشکر هم من و هم آرمینا توانستیم جزو ۸نفر باشیم ولی در فینال آن ها شانس بالاتری از ما داشتند چون در وردکاپ های گذشته سه نفر اول جزو فینالیست ها بودند و در واقع فینال را تمرین کرده بودند.
احمدی افزود:مشکل من این بود که استارت بدی داشتم و علتش این است که خیلی وقت بود فینال بادی نزده بودم و در فینال بادی اگر یک تیر را خراب کنی جای جبران خیلی کم است.
بانوی ملی پوش تیراندازی اضافه کرد:تلاش خودم را کردم اما نشد امیدوارم در سه وضعیت بازهم خدا کمکم کند.آمادگی ام برای سه وضعیت خوب است امیدوارم آنجا هم موفق بشویم.
احمدی درباره آرمینا توضیح داد:آرمینا یکی از پدیده های ایران در تیراندازی و یک نابغه است.او الان ۱۶سالش است و خیلی  بازی های المپیک آسیایی برای گرفتن مدال پیش رو دارد. خیلی نزدیک مدال بود اما فشار و استرس زیادی داشت با این که استارت عالی داشت ولی با چند دهم نتوانست جزو مدالیست ها بشود شاید دلیلش کمبود تجربه بود که قطعا با مسابقاتی که حضور پیدا می کند تجربه اش هم بالا می رود و  در آینده نزدیک یکی از قدرت های بزرگ تیراندازی می شود.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 تیراندازی