احمدی : جامعه ورزش در پویش همدلی کارنانه درخشانی دارد

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: جامعه ورزش رزمایش کمک مومنانه را از ابتدای شیوع ویروس کرونا آغاز کرد و در پویش همدلی کارنامه درخشانی دارد....

به گزارش خبرگزاری مهر، رزمایش کمک مومنانه و همت پهلوانانه جامعه ورزش بولینگ، بیلیارد و بولس کشور با حضور احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و سردار میرجلیلی رییس بسیج ورزشکاران وزارت ورزش و جوانان به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی و به یاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم با بیان اینکه جامعه ورزش در دهه فجر سال جاری بسیار فعال بوده است، اظهار داشت: فدراسیون‌ها، هیات‌ها، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سایر نهادهای مرتبط با ورزش برنامه‌ریزی ویژه‌ای را برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب داشتند و افتخار می‌کنیم که جامعه ورزش در موقعیت‌های انقلابی پیشگام است.

احمدی فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا را خاطرنشان و تصریح کرد: جامعه ورزش رزمایش کمک مومنانه را از ابتدای شیوع ویروس کرونا آغاز کرد و در پویش همدلی کارنامه درخشانی دارد به طوری که تاکنون ٢٧ فدراسیون این رزمایش را با همراهی هیات‌های استانی برگزار کردند.

وی ادامه داد: در ایام الله دهه فجر برنامه‌های فرهنگی گوناگونی را توسط فدراسیون‌ها و سازمان‌های ورزشی شاهد بودیم و باید از ظرفیت ورزشکاران، قهرمانان و فدراسیون‌ها در گرامیداشت مناسبت‌های انقلابی بیشتر بهره مند شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان مجاهدت‌ها و رشادت‌های ملت ایران علیه رژیم ستم شاهی را یادآور شد و گفت: آثار و ثمرات این انقلاب عظیم باید هرچه بیشتر به جامعه و مردم به خصوص نسل جوان معرفی شود که یکی از مهم‌ترین دستاوردهای آن آزادگی و استقلال و قطع وابستگی کشور از نظام سلطه است که با مجاهدت‌های مردم دلیر کشور به دست آمد.

عبدالحمید احمدی افزود: امروز بیگانگان پس از ۴۲ سال هنوز سرسازش با نظام اسلامی را ندارند و مهم‌ترین دلیل آن عزم و اراده عدم وابستگی ایران اسلامی است و اراده همه ارکان کشور این است که روی پای خود بایستند و برای مقدرات کشور تصمیم بگیرند.

او با ارج نهادن به همراهی و تلاش‌های جامعه ورزشی در برپایی کمک‌های مومنانه، گفت: امیدوارم با همین دیدگاه‌ها و اقدامات، جامعه ورزش را به یک فضای مسئولیت پذیر، اخلاق مدار و در خدمت مردم تبدیل نماییم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در ادامه سخنانش تصریح کرد: اگر اصل خدمت صادقانه و مخلصانه که خدمت به مردم است، در ورزش جاری و ساری شود، بزرگترین خدمت انجام خواهد شد که دستاوردهای قابل توجهی را همراه خواهد داشت.

تگ ها


عبدالحمید احمدی فدراسیون بولینگ و بیلیارد هاشم اسکندری