احمدی: پارس جم باید به حیات در لیگ برتر ادامه دهد

نماینده جم با حضور در اردوی این تیم در آستانه بازی حساس با ماشین سازی به آنها قول مساعد داد بودجه آنها به زودی در اختیار باشگاه قرار خواهد گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، موسی احمدی بعد از دیدار با اعضای  پارس جنوبی جم به فارس گفته: پارس جنوبی یکی از تیم های موفق ما است که نیاز به حمایت دارد. با توجه به اینکه سه بازی مهم در آینده دارند، نشستی در خصوص وضعیت فعلی تیم از نظر مالی و مشکلاتی که داشتند با اعضای تیم برگزار کردیم. پیگیری‌هایی انجام شده و مسئولین عالی استانی برای رفع مشکل مالی بچه‌ها و پشتیبانی قول‌ها و وعده هایی داده‌اند.

نماینده جم و کنگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفته: خدمت دوستان رسیدیم که بگوییم در کنار شما هستیم. این تیم مورد علاقه ما،جوانان و هوادارانش است. از از لحاظ مالی، حقوقی و قانونی در کنار این تیم هستیم و خواهیم بود. ان شاالله پارس جنوبی در لیگ برتر ماندگار می‌شود و به حیات خودش ادامه می‌دهد. دغدغه های اعضای تیم را شنیدیم. آنچه که تا الان انجام داده بودیم را به اطلاع‌شان رساندیم. امیدواریم با کمک مسئولان استانی و کشوری دغدغه‌های عزیزان را برطرف و تیم را هویت دار کنیم.

وی در مورد آینده پارس جنوبی بدون حمایت وزارت نفت، گفت: آینده تیم بستگی به مسئولین آن دارد و این را به صورت شفاف خدمت دوستان گفتم. باید با هم بنشینیم و ساختار تیم را ایجاد، تعریف و کمک کنیم. تا آن‌جا که بتوانیم وبه صورت قانونی برای آن کمک می‌گیریم. راه‌های زیادی رفتیم و قول‌های زیادی گرفتیم تا این تیم سرپا بماند. با افرادی که صحبت کردیم گفتند؛ ما باید بدانیم با چه کسانی صحبت می‌کنیم و طرف ما چه کسی است. باید ساختار پارس جنوبی را به صورت قانونی ایجاد کنیم و این خواسته‌ای است که از باشگاه داریم.

احمدی در مورد طلب ۵میلیاردی پارس جنوبی که در اختیار اداره ورزش و جوانان بوشهر قرار دارد، اینطور توضیح داد: استاندار، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و مسئولین دیگر همه معتقدند این پول مربوط به تیم پارس جنوبی است و جای دیگری هزینه نخواهد شد. منتها باید مشخص شود که این هزینه ها کجا صرف می‌شوند. باید بدانند این پول به ورزشکار می‌رسد یا پشتیبانی؟ باشگاه باید در قبال مسئولین اعتمادسازی کند تا آن‌ها هم بیایند و این مبلغ را پرداخت کنند که در سریعترین وقت ممکن هم پرداخت می کنند. بر اساس قولی که دوستان استانی به ما دادند، ان شاالله بخشی از این پول پرداخت می‌شود و بقیه آن هم با توجه به مواردی که با دوستان صحبت کردیم در آینده پرداخت خواهد شد.

تگ ها


پارس جنوبی جم