احمد نور، در اوج آمادگی تحویل تیم ملی

هافبک دفاعی پرسپولیس در شرایطی ایده‌آل توانست خود را به اردوی تیم ملی فوتبال پیش از بازی‌های مقدماتی جام جهانی برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از ۲۶ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی کسی جز احمد نوراللهی نیست؛ هافبک دفاعی سرخ‌پوشان که با عملکرد خوب خود توانسته پای ثابت اردوهای تیم ملی باشد و حالا برای حضور در اردوی تیم ملی پیش از بازی‌های سرنوشت‌ساز مقدماتی جام جهانی دعوت شده است. او در این اردو البته چند رقیب جدی هم برای ترکیب اصلی دارد و باید با بازیکنانی چون احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی و کمال کامیابی نیا رقابت کند.

اما جالب‌توجه اینجاست که نوراللهی در شرایطی توانست دیدارهای لیگ را به پایان برساند و خود را با آمادگی کامل مهیای حضور در رقابت‌های ملی کند، که دیدارهای باشگاه در شرایطی ایده‌آل برای او به پایان رسید؛ چرا که احمد نور پرسپولیس هفته گذشته در جام حذفی توانست برای تیمش گلزنی کند و روز گذشته نیز زمینه‌ساز کامبک سرخ‌پوشان پایتخت بود و در جدال با ذوب‌آهن توانست با پاس گل خود، بازگشت رویایی شاگردان یحیی را آغاز کند.

در این شرایط کادرفنی تیم ملی با توجه به آمادگی نوراللهی کار سختی برای عبور از نام هافبک پرسپولیس برای چینش ارنج تیم ملی دارند و باید دید احمد نوراللهی که اسکوچیچ در اردوهای گذشته نشان داده اعتقاد ویژه‌ای به او دارد، در اردوی سرنوشت‌ساز پیش‌رو و چهار مسابقه حساس در راه صعود به مرحله نهایی صعود به جام جهانی، چه میزان فرصت بازی در ترکیب تیم ملی را پیدا می‌کند و چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

عاملان حمله به اتوبوس پرسپولیس دستگیر شدند

واکنش ناظر ویژه بازی فولادشهر به اعتراض خبرنگاران

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران احمد نورالهی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال