احیای کامل رحمتی با یک پنالتی مشکوک

استقلال در بازی با پارس جم هم موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد و همچنان آمار فوق العاده این تیم در کارهای دفاعی ادامه دار است ......

استقلال در بازی با پارس جم هم موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد و همچنان آمار فوق العاده این تیم در کارهای دفاعی ادامه دار است.

روند خوب سازمان دفاعی استقلال باعث شده در طول بازی هایی که این تیم موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد کمتر موقعیتی روی دروازه ها ایجاد شود و البته کمتر دروازه بان ها مجبور به نشان دادن واکنش بشوند اما در بازی با پارس جم شرایط کمی فرق داشت.
در این بازی در شرایطی که تیم 10 نفره پارس جم توان ایجاد موقعیت روی استقلال را نداشت، داور در صحنه ای کاملا مشکوک برای این تیم خطای پنالتی اعلام کرد تا این بار نوبت به رحمتی برسد تا یک بار دیگر توانایی های خود را نشان بدهد.

مهدی رحمتی که بعد از 14 بازی نیمکت نشینی به خاطر حضور در جام حذفی در 2 بازی آخر استقلال در لیگ برتر فیکس شده است، با یک واکنش سریع شوت محکم امید سینک را از گوشه سمت راست دروازه بیرون کشید.
بی تردید مهار پنالتی سینک یکی از مهمترین سیوهای رحمتی در دوران فوتبالش بود، دروازه بانی که نشان داد حتی 14 هفته نیمکت نشینی هم تاثیری روی کیفیتش نگذاشته است.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال