اخاذی هواداران یوونتوس از باشگاه

آندره‌آ آنیلی مدیر باشگاه یوونتوس مدعی شد که گروهی از هواداران تیفوسی بیانکونری از این باشگاه اخاذی کرده‌اند و از برخورد پلیس با هولوگانیسم و دستگیری رهبران‌شان استقبال و حمایت کرد....

به گزارش مدال؛ روز گذشته دوازده رهبر گروه‌های هواداری افراطی یوونتوس به علت جرایم مختلف توسط پلیس تورین دستگیر شدند؛ اتهام آنها توطئه، اخاذی، پولشویی و خشونت بود. باشگاه یوونتوس در جریان این تحقیقات با مقامات همکاری داشتند و حال «آندره‌آ آنیلی» اعتراف کرده که باشگاه توسط چند هوادار افراطی تهدید شده بود.

مدیر بیانکونری در این خصوص گفت: «یووه مجبور شد به خواسته تیفوسی‌ها تن بدهد، آنها تهدید به سر دادن شعارهای نژادپرستانه کردند و ما از عواقب آن، محرومیت‌ و جریمه با خبر بودیم. به همین دلیل به اخاذی آنها تن دادیم و پول‌های زیادی به حساب‌هایشان واریز کردیم.»

پس از دستگیری‌های روز گذشته واکنش گروه دروگی بنری با این نوشته بود: «کوروا سود مرد!»

دروگی از سوی یکی از بازرسان گروهی نظامی توصیف شده که سبک زندگی اعضایش خشونت است و به علت افزایش تنش‌ها و نفوذ این گروه ممکن است دیدار خانگی شنبه هفته آینده یوونتوس برابر ورونا لغو و به زمان دیگری موکول شود.

بیشتر بخوانید:

برخورد قاطع پلیس ایتالیا با هواداران افراطی یوونتوس

تگ ها


آندره آ آنیلی یوونتوس بیانکونری بانوی پیر برخورد پلیس با هولیگانیسم هولیگان یوونتوس هولیگان فوتبال جهان سری آ یوونتوس سری آ فوتبال