اخباری: امیدوارم داوری بازی با پرسپولیس اتفاقات عجیبی رقم نزند

درباره وضعیت تیم سایپا، دیدار فردای این تیم مقابل پرسپولیس، وضعیت خودش در تیم ملی و ......

درباره وضعیت تیم سایپا، دیدار فردای این تیم مقابل پرسپولیس، وضعیت خودش در تیم ملی و ... صحبت کرد.

از دیدار مقابل پرسپولیس شروع کنیم. ﺳﻪشنبه باید مقابل شاگردان برانکو قرار بگیرید.
مسلماً چون دیداری است که همه به آن توجه می کنند و کلاً در دید است، برای دو تیم اهمیت زیادی دارد؛ هم برای تیمِ جوان ما و هم برای پرسپولیس. اگر اتفاق خاصی نیفتد، مطمئنم که بازی زیبایی می شود.

پرسپولیس هفته گذشته دربی را برده و شرایط خوبی دارد. یک امتیاز برای سایپا نمی تواند از این بازی راضی کننده باشد؟
تمرینات مان در روزهای گذشته طوری شده که همه به برد مقابل پرسپولیس فکر می کنند. آقای دایی هم در این چند روز همه تلاشش را کرده که به بچه ها القا کند، بازی های اخیر تمام شده و باید مقابل پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته باشند.

درباره نتایج اخیر سایپا صحبت کن. در ابتدای لیگ شروع خیلی خوبی داشتید، اما به یک باره افت کردید.
در نتایج اخیر ما چند عامل دخیل بود. یکی بدشانسی خودمان در ضربات آخر و یکی هم اشتباهات داوری که خیلی مهم بود. علاوه بر اینها تیم ما جوان است و بازی دادن به بازیکنان جوان هم تاوان دارد و باعث می شود میانگین تجربه تیم پایین بیاید. ما به خاطر همین کم تجربگی خیلی از امتیازات را از دست دادیم.

با این وضعیت جلوی پرسپولیس کارتان خیلی سخت می شود. 
تیم ما یک شاخصه خیلی مهم دارد؛ اینکه جوان است و شجاع. بازیکنان ما بازی کردن جلوی هر تیمی را با شجاعت آغاز می کنند. نتایج هفته های اخیر ما به خاطر یکسری اشتباهات سهوی بود. اشتباهات داوری در هفته های گذشته تاثیر زیادی در نتایج مان گذاشته است. امیدوارم در بازی فردا اتفاقات عجیب از سوی داوری رخ ندهد.

 برسیم به خودت. خیلی وقت بود سکوت کرده بودی، بعد از جدایی از تراکتورسازی هم دیگر به تیم ملی دعوت نشدی. در این چند وقت اتفاق خاصی افتاده؟
در مقطعی دو سه سال از تیم ملی دور بودم. الان هم اتفاق خاصی نیفتاده. کارلوس کی روش من را دوست دارد و مطمئنم که دوباره من را خواهد دید. من هم تلاش می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم و کارم را در سایپا به نحو احسن انجام بدهم. مطمئنم باز هم به لیست تیم ملی برخواهم گشت. تمام تلاشم را می کنم که در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی حضور داشته باشم.

 به نظر می رسد حتی به پوشیدن شماره یک تیم ملی در جام جهانی هم فکر می کنی.
تمام تمرکز و فکر و ذکرم روی این کار است. تمام تلاشم را می کنم که دروازه بان شماره یک تیم ملی در جام جهانی شوم. کارلوس کی روش هم نشان داده که غیرقابل پیش بینی است. همان طور که در جام جهانی و در حالی که کسی فکرش را نمی کرد، علیرضا حقیقی را در ترکیب گذاشت، من هم با وجود اینکه در اردوهای اخیر حضور نداشتم، اما این شانس را برای خودم قائلم که گلر شماره یک تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال