اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه / حضور ۲۰ هزار هوادار آرژانتینی در هر بازی آلبی‌سلسته

رئیس فدراسیون انجمن های گردشگری آرژانتین اعلام کرد در هر بازی این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۲۰ هزار هوادار آرژانتینی حضور خواهند یافت ......

رئیس فدراسیون انجمن های گردشگری آرژانتین اعلام کرد در هر بازی این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۲۰ هزار هوادار آرژانتینی حضور خواهند یافت.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 روسیه، فابریسیو به خبرنگاران گفت: درخواست های بسیار زیادی از سوی هواداران فوتبال و مردم آرژانتین جهت سفر به روسیه برای تماشای جام جهانی 2018 دریافت کردیم.

وی افزود: اطمینان داریم که در هر بازی تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی 2018 روسیه 20 هزار هوادار حضور خواهند یافت. البته باید تأکید کنم تعداد بیشتری از هواداران به روسیه می آیند، اما شاید همه نتوانند به ورزشگاه ها راه پیدا کنند. ملت آرژانتین  فوتبال را بسیار دوست دارند و فکر می کنم جام جهانی 2018 فرصت فوق العاده ای برای شناخت روسیه خواهد بود.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی 2018 مربوط به بازدید هیئت نمایندگی فوتبال آرژانتین از ورزشگاه اسپارتاک مسکو یکی از 12 ورزشگاه میزبان این رقابت هاست. اعضای این هیئت از بخش های مختلف ورزشگاه اسپارتاک از جمله سکوها، رختکن و سالن های مشاهیر، نشست خبری و ماساژ بازدید کردند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین نیز هم اکنون جهت برگزاری بازی دوستانه با روسیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو در این کشور حضور دارد.

جام جهانی 2018 در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال 1397 با شرکت 32 تیم از جمله ایران در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه برگزار خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال