اخبار دروغ به پرز داده بودند!

نظرسنجی ها حاکی از آن است که هواداران فوتبال در اروپا تمایلی به برگزاری رقابت های سوپرلیگ نداشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایده برگزاری رقابت های سوپرلیگ زودتر از حد انتظار متلاشی شد و روسای باشگاه های بزرگ اروپایی علیرغم جنجال های فراوان نتوانستند این پروژه را عملی کنند. این در حالیست که ابتدا اخبار حاکی از استقبال هواداران فوتبال از این ایده بود، اما نشریه ال موندو مدعی شد این شایعات حقیقت نداشته و حتی هواداران جوان نیز تمایلی به برگزاری سوپرلیگ نداشتند.

طبق نظرسنجی ال موندو، ۵۸ درصد از هواداران و به ویژه برای گروه سنی جوان که فلورنتینو پرز علاقه زیادی به پرداختن به آنها داشت، با برگزاری سوپرلیگ به این شکل مخالف بودند. این نظرسنجی نشان داد که حدود ۶۵ درصد از افراد بین ۱۸ تا ۲۹ سال علاقه ای به برگزاری این شکل از مسابقات نداشتند و این نتایج موید آن است که رئیس باشگاه رئال مادرید در پیش بینی شرایط دچار اشتباه شده است.

اما خبر بدتر برای فلورنتینو پرز این است که ۷۱ درصد از شرکت کنندگان معتقدند که اتفاقات اخیر به شهرت فلورنتینو پرز لطمه زده و وجهه او را زیر سوال برده است. این در حالیست که پیش از این اخباری در مورد نظرسنجی از سوی خود باشگاه ها و حمایت ۷۶ درصدی هواداران از برگزاری سوپرلیگ منتشر شده بود، اما به نظر می رسد اخبار درستی به فلورنتینو پرز و دیگر موسسان این تورنمنت مخابره نشده بود.

بیشتر بخوانید:

واکنش تند زیدان به احتمال اخراج رئال از چمپیونزلیگ

قطعی؛ برگزاری بازی رئال-چلسی در نیمه نهایی

 

 

تگ ها


فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال