اخبار ضد و نقیض درباره گزینه تیم‌ملی فوتبال ایران/ با عربستان بست؟

گفته می‌شود هروه رنار سرمربی فرانسوی که تا چند ماه قبل گزینه جدی حضور روی نیمکت رهبری تیم‌ملی فوتبال ایران بود با عربستانی‌ها به توافق رسیده است....

یک خبرنگار فرانسوی مدعی شد هروه رنار با امضای قراردادی سرمربی تیم ملی عربستان شده است

به گزارش مدال، پس از حذف تیم ملی مراکش از جام ملتهای آفریقا، گمانه زنی ها درباره آینده هروه رنار بیشتر از همیشه شده است. سرمربی فرانسوی که تیم فوق العاده ای در این کشور ساخته بود، نتوانست مقامی با مراکش بیاورد و در جام ملتهای آفریقا هم تجربیات موفقش در زامبیا و ساحل عاج تکرار نشد.

آخرین خبر درباره هروه رنار این است که یک خبرنگار فرانسوی اعلام کرده این مربی روز گذشته با تیم ملی عربستان قرارداد امضا کرده و آینده اش همراه این تیم آسیایی رقم خواهد خورد. شنیده می شود پس از جدایی رنار، وحید هلیل هودزیچ هدایت تیم مراکش را بر عهده خواهد گرفت.

اما یکی از روزنامه های فرانسوی اخیرا مصاحبه ای با رنار انجام داده که در آن، این سرمربی درباره جدایی از مراکش حرفی نزده است. رنار در این مصاحبه از پیشرفت های تیم ملی مراکش زیر نظر او صحبت کرده و راهیابی به جام جهانی 2018، صعود به دور حذفی 2 دوره پیاپی جام ملتها و همچنین پیشرفت در رنکینگ فیفا از رتبه 81 به 47 را نمونه هایی از آن قلمداد کرده است.

رنار در مواجهه با سوالی پیرامون آینده خود، تنها به یک جمله اکتفا کرده و گفته است: من تا پایان سال 2022 قرارداد دارم.

حالا با این تفاسیر باید منتظر خبرهای تکمیلی بود و دید که این گزینه هدایت تیم ملی ایران پس از جدایی کارلوس کی روش، سرانجام به فوتبال آسیا می آید یا اینکه در کشورهای دیگری مربیگری را دنبال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

دو عنصر مهم تراکتور و دنیزلی برای قهرمانی+ عکس

فتحی: پرونده پئیچ از خرید بازیکن مهم‌تر بود/ مشکلات اقتصادی داریم

تگ ها


هروه رنار تیم ملی فوتبال ایران عربستان تیم ملی فوتبال عربستان تیم ملی فوتبال مراکش اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال