اخبار مهم نقل و انتقالاتی از استقلال

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی پیرامون آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم عنوان کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اصغر ملکیان درباره غیبت امروز احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال در محل کارش عنوان کرد: ایشان یک مقدار کسالت داشتند. در همین یکی، دو روز به باشگاه می‌آیند.

او در مورد آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان استقلال ازجمله ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی ابراز کرد: ایشان نیستند و حضور ندارند! یک تعداد بازیکن جذب کردیم و رسانه‌ای شده و قرارداد با چند بازیکن دیگر هم در حال انجام است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود صالح حردانی، شیمبا و جعفر سلمانی با این تیم توافق کرده‌اند، گفت: کار سلمانی در حال انجام است و مراحل نهایی قرارداد با شیمبا و سلمانی هم دنبال می‌شود.

ملکیان پیرامون آخرین وضعیت رشید مظاهری عنوان کرد: رشید بازیکن استقلال است و با ما قرارداد دارد تا راجع به ایشان تعیین تکلیف شود ولی مظاهری باید همکاری خود با استقلال را ادامه دهد. ممکن است به باشگاه دیگری برود و بعد از آن مذاکره صورت بگیرد، اما فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان جدا شده‌های قطعی استقلال هستند و تمدید قرارداد با ارسلان مطهری هم فعلا انجام نشده و بعید است امروز یا فردا این اتفاق بیفتد.

او در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان ارقام زیادی برای تمدید قرارداد یا حضور در استقلال عنوان کرده‌اند، گفت: ما زیر بار چنین ارقامی که گفته می‌شود، نرفته‌ایم. ما مبنا را بر اساس کیفیت عملکرد بازیکنان گذاشته‌ایم. شرایطی که برای قراردادهای امسال تعریف کرده‌ایم، با توجه به عملکرد بوده و سرمربی تیم نظرشان روی این موضوع مثبت بود و همچنین هیئت مدیره باشگاه با همین فرمول موافقت کرده‌اند. بنا شد تا قراردادهای جدید به این شکل بسته شود و بازیکنانی که نسبت به استقلال تعصب و عشق و علاقه دارند، مانده‌اند و تمدید قرارداد کرده‌اند.

ادامه دارد...

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ اصغر ملکیان استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال