اخبار نقل و انتقالاتی بارسا شگفت انگیز است

مدیر گروه رسانه ای مدیاپرو و از اعضای رسمی باشگاه بارسلونا معتقد است این باشگاه با یک مشکل بزرگ اقتصادی روبرو است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا پس از شیوع کرونا و مسدود شدن منابع مالی تصمیم به کاهش دستمزد بازیکنانش گرفت. پس از چند جلسه مذاکره در نهایت بازیکنان با درخواست باشگاه موافقت کردند. بارسلونا ضرری ۲۰۰ میلیون یورویی را از بابت کرونا متحمل شده ولی تقریبا روزی نیست که در رسانه ها اخباری در مورد نقل و انتقالات جاه طلبانه این باشگاه منتشر نشود.

لائوتاور مارتینز، میرالم پیانیچ و حتی نیمار در فهرست خرید بارسلونا هستند.

جوردی رورس مدیر گروه رسانه ای مدیاپرو در مصاحبه با مارکا نسبت به مشکلات اقتصادی بارسا هشدار داد و گفت:« چند وقتی است که می گویم بارسلونا یک حفره بزرگ در خزانه خود دارد و عجیب اینکه هیچکس نگران این قضیه نیست. به نظر کسی توجهی به این مشکل بزرگ ندارد. اخبار نقل و انتقالاتی بارسا را که می شنوم، شگفت زده می شوم. بارسا پس از شیوع کرونا با بدهی های ناخواسته ای روبرو شده است و یکسری پول ها دیگر باز نخواهند گشت.

دیگر شاهد خریدهای عجیب و غریب و خارج از عرف بالای ۱۰۰ میلیون یورویی نه در بارسا که در هیچ باشگاهی نخواهیم بود چرا که منابع مالی آنقدر محدود شده اند که هیچ باشگاهی نمی تواند به راحتی ریخت و پاش کند. خیلی از باشگاه ها با این معضل دست به گریبان هستند و به خصوص در بارسا این معضل شدیدتر است.»

رورس ادامه داد:« هیچ باشگاهی دیگر ۱۵۰ میلیون یورو برای جذب بازیکن هزینه نمی کند. دیگر چنین پولی وجود ندارد. حتی از بانک ها هم نمی توان درخواست وام های کلان کرد. باشگاه های فروشنده به سحتی به شما اعتماد می کنند و آنها هم حالا به داشته های شان نیاز دارند. معاوضه بازیکن هم به سادگی میسر نخواهد بود و برای مثال دیگر خبری از معاوضه هایی مثل معاوضه ۳۰ میلیون یورویی نتو و سیله سن بین بارسا و والنسیا هم نخواهیم بود.»

بیشتر بخوانید:
رقابت برای کفش طلا؛ لواندوفسکی به ایموبیله رسید
فلیک: حالا منتظر بازی با دورتموند هستیم
اوبلاک یک تنه باعث صعود اتلتیکو مقابل لیورپول بود 

تگ ها


پاری سن ژرمن میرالم پیانیچ لائوتارو مارتینز نیمار اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات یوونتوس بارسلونا فوتبال