اختصاصی/ اعتراض به اردوی ملی؛ برانکو، قلعه نویی و شفر بر سر یک میز!

سه سرمربی لیگ برتری جلسه ای را برگزار خواهند کرد....

سه سرمربی لیگ برتری جلسه ای را برگزار خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد شفر و قلعه نویی را به جلسه ای مهم دعوت کند.

به گزارش خبرنگار مدال، چند روز قبل خبری با این مضمون منتشر شد که؛ باشگاه استقلال به دلیل فشردگی بازهای داخلی و بین المللی خود به برگزاری دربی در نوروز 98 معترض شده است.

استقلالی ها گفته اند از دوم تا هفتم فروردین فیفادی است و علاوه بر آن تیم امید هم باید در مسابقات انتخابی المپیک به میدان برود. به این موارد باید تاریخ استارت نیم‌فصل دوم لیگ برتر که از پانزدهم بهمن(امروز) بوده را نیز مدنظر قرار داد. آنها لیگ قهرمانان آسیا را هم فراموش نکرده‌ و اعلام کرده اند: «ما قبل از عید طی روز‌های چهاردهم و بیست‌ویکم اسفند بازی داریم و ۱۹ فروردین سال آینده هم باید با الهلال در دوحه یا مسقط بازی کنیم بنابراین نمی‌دانیم چگونه می‌شود به رغم چنین برنامه فشرده‌ای، دربی را در نوروز برگزار کرد؟»

حالا از اردوگاه پرسپولیس خبر می رسد که برانکو  از بابت اردوی تیم ملی که قرار است قبل از فیفا دی برگزار شود ابراز نگرانی کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز با ابراز نگرانی از این موضوع اعلام کرده که قصد دارد وینفرد شفر و امیر قلعه نویی را به جلسه ای دعوت کند و با توجه به اینکه دو باشگاه استقلال و سپاهان در کنار پرسپولیس قطعا ملی پوشان زیادی خواهند داشت، سه نفره به یک جمع بندی برسند و نظر نهایی خود را به فدراسیون اعلام کنند.

باید دید در صورت برگزاری این نشست و مخالفت سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و سپاهان، فدراسیون فوتبال چه تصمیم درباره اردویی که گفته می شود برای تیم ملی در نظر دارد خواهد گرفت.

از سوی دیگر برانکو معتقد است وقتی سرمربی تیم ملی هنوز مشخص نشده بهتر است فدراسیون فعلا برای تیم ملی  اردویی را در نظر نگیرد تا تیم های باشگاهی با وجود فشار رقابت های داخلی و خارجی متضرر نشوند.