اختصاصی/ افشاگری مارادونا؛ گریه مسی در حمام

دیه گو مارادونا پس از صحبتهای جنجالی مارادونا درباره مسی که چندی بعد آن را تکذیب کرد، حالا در اظهار نظر تازهای گفته است: مطبوعات تلاش میکنند بین ما دعوا درست کنند و نمیدانم دلیل این وسواس در چیست! به گزارش خبرنگار مدال، اسطوره فوتبال آرژانتین میگوید: با مسی رابطه خوبی دارم و یک بغل بزرگ برای او کنار گذاشته ام چون دلتنگ او هستم و مدت هاست که او را ند ......

دیه گو مارادونا پس از صحبت‌های جنجالی مارادونا درباره مسی که چندی بعد آن را تکذیب کرد، حالا در اظهار نظر تازه‌ای گفته است: مطبوعات تلاش می‌کنند بین ما دعوا درست کنند و نمی‌دانم دلیل این وسواس در چیست!
به گزارش خبرنگار مدال، اسطوره فوتبال آرژانتین می‌گوید: « با مسی رابطه خوبی دارم و یک بغل بزرگ برای او کنار گذاشته ام چون دلتنگ او هستم و مدت هاست که او را ندیده ام اما رابطه خوبی با او دارم و با هم ارتباط داریم.»
مارادونا در ادامه می گوید: « از وقتی مسی به بارسلونا پیوسته مطبوعات در تلاش هستند که بین ما دعوا و اختلاف ایجاد کنند، من دلیل از وسواس و رفتار را متوجه نمی‌شوم. اما این‌ها چیزی نیست که باعث بشه رابطه دوستانه ما بهم بخورد.»
وی افزود: « شما می‌دانید که مطبوعات بارسلون چگونه هستند آنها بدشان نمی‌آید که ما با هم دعوا کنیم ولی ما با هم غذا می‌خوریم، فوتبال بازی می‌کنیم و کنار هم خوشحالیم و دوست‌های خوبی هستیم.»
اسطوره آرژانتینی تاکید کرد: « چرا کسی به رونالدینیو اشاره نمی‌کند و صحبت از او نمی‌شود؟ او تاثیر زیادی روی تیم بارسلونا گذاشت و بنا به دلایلی از او یاد نمی‌کنند. روزنامه‌های بارسلونا و همچنین خود باشگاه هم اسطوره‌های خود را زود فراموش می‌کنند و این بسیار بد است یا درباره ریوالدو و گل زیبایی که از وسط زمین به اتلتیکو زد یا کرنری که مقابل والنسیا زد اما همه او و شگفتی‌هایش را هم فراموش کردند و نامی از آن نیست.»
او در ادامه عنوان کرد: « بعد از باخت در جام جهانی ۲۰۱۰ شنیدم که مسی در حمام گریه می‌کند و این مسئله جالب توجهی است و اگر مسی به تیم ملی برنگردد برای تیم سخت خواهد شد. او نقش مهم در تیم ملی ایفا می‌کند و وجودش برای این تیم ارزشمند است و باید قدر او را دانست.»

 

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال