اختصاصی؛ افشاگری محسن بنگر علیه طاهری و لیدرها

مدافع پیشین تیم پرسپولیس می گوید که مدیرسابق این تیم عاشق لیدرها بوده است ......

مدافع پیشین تیم پرسپولیس می گوید که مدیرسابق این تیم عاشق لیدرها بوده است.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، همه حواشی تیمی که در چند سال اخیر کمترین حاشیه را داشت از سکوهای ناآرام اهواز آغاز شد. دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان در اهواز، کم حاشیه و جنگ و جدل و سنگ و خونریزی نداشت. اهوازی ها که مدعی بودند هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در دیدار مقابل فولادخوزستان به آنها توهین کرده اند با توپ پر و البته جیب پر از سنگ به ورزشگاه غدیر آمدند و سنگ پرانی ها از همان دقایق ابتدایی آغاز شد. حواشی متعدد این بازی، گرمای هوای اهواز و ترس بازیکنان از سنگ و کلوخ هایی که سمت شان پرتاب می شد، همه و همه باعث شد تا بازی با کیفتی را شاهد نباشیم. دیداری که پرسپولیسی ها به شدت به نحوه برگزاری آن و میزبانی اهوازی ها معترض بوده و هستند و پرونده این بازی هم اکنون توسط کمیته انضباطی در دست بررسی است اما هنوز رایی صادر نشده است.
بعد از این دیدار بود که حسین ماهینی و سید جلال حسینی به همراه چندتن دیگر از بازیکنان پرسپولیس، سرانجام اختلاف شان را با مدیر کانون هواداران این تیم علنی کرده و این شخص را مسبب اصلی اتفاقات اهواز دانستند.
اختلاف و تنش بین بازیکنان به تمرین روز شنبه پرسپولیس هم کشیده شد و در روزی که قریب به 1000 نفر تماشاگر در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشت، جو سکوها ناآرام بود و شعار «لیدر نمی خوایم» به گوش می رسید. هوادارانی که با درخواست سیدجلال حسینی در تمرین حاضر شده بودند سعی در تشویق بازیکنان داشتند اما لیدرها از این امر ممنانعت می کردند و در این بین درگیری لفظی هم بین ماهینی و یکی از لیدرها پیش آمد. سرانجام هم تماشاگران از لیدرهای باشگاه جدا شده و به تشویق بازیکنان پرداختند. حمیدرضا گرشاسبی که در تمرین حضور داشت و سعی در آرام کردن جو ملتهب موجود و پایان دادن به حواشی داشت در انتهای تمرین عکسی را در کنار سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و رئیس کانون هواداران باشگاه پرسپولیس منتشر کرد که ظاهر هردو کاپیتان پرسپولیس به خصوص ماهینی نشان دهنده این بود که این عکس به اجبار و به درخواست مدیرعامل و البته برای پایان دادن به حواشی گرفته شده است.

افشاگری بنگر

محسن بنگر کاپیتان و مدافع سابق سرخپوشان به حواشی اخیر این تیم واکنش نشان داده است. بنگر که به تازگی به تیم پارس جنوبی جم پیوسته و شاگرد مهدی تارتار شده است می گوید: «ریشه لیدرپروری در پرسپولیس از زمان طاهری شکل گرفت، او عاشق لیدرها بود»
شماره 6 سابق پرسپولیس، صحبت هایی را در خصوص جدایی اش از پرسپولیس مطرح کرده که بسیار عجیب است، او می گوید: «پنج بازیکن بودیم که با لیدرها دعوامان شد، سال بعد ما نبودیم لیدر بود»
محسن بنگر در ادامه صحبت هایش مطرح می کند: «هادی از دست یکی از همین لیدرها فحش خورد و دق کرد!»
هرچند مدیریت باشگاه پرسپولیس تغییر کرده اما با صحبت هایی که از سوی محسن بنگر مطرح شده این سوال پیش می آید که آیا ماهینی و حسینی و چند بازیکن دیگر، فصل بعد از پرسپولیس رفتنی می شوند؟ آیا هنوز هم قدرت لیدرها به هر قدرت دیگری می چربد؟

واعظی آشتیانی: کاری کردم عذرخواهی کنند

مدیرعامل سابق تیم استقلال در خصوص لیدرپروری که امروز در بیشتر تیم ها و به خصوص تیم های پرطرفدار شاهد ان هستم گفت: «بوقچی ها ابزار دست مربیان و مدیران هستند»
او در ادامه می گوید: «جرات نمی کردند مرا تهدید کنند، کاری با آنها کردم خودشان بیایند و عذر خواهی کنند»

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال