اختصاصی/ انتقالی که وریا غفوری را شاکی کرد

خرید شب گذشته استقلال به احتمال فراوان منجر به نارضایتی مداع راست فصل گذشته استقلال خواهد شد ......

خرید شب گذشته استقلال به احتمال فراوان منجر به نارضایتی مداع راست فصل گذشته استقلال خواهد شد.
به گزارش مدال، استقلال شب شلوغی را پشت سر گذاشت و 3 بازیکن جدید به طور رسمی به این تیم پیوستند. یکی از این نفرات، فرشاد محمدی‌مهر دفاع راست پرنفس و خستگی ناپذیر فصل گذشته پارس جنوبی است که در زمره مدافعین راست فصل گذشته لیگ بوده.
انتقال محمدی‌مهر در حالی صورت گرفته که استقلال در پست این بازیکن وریا غفوری و خسرو حیدری را در اختیار داشته و حال با حضور این بازیکن جوان، 3 مدافع راست با کیفیت در اختیار شفر خواهد بود. دیگرخرید شب گذشته محمد دانشگری است که در چند بازی آخر سایپا در لیگ دفاع راست بازی کرده و به جز وی، پژمان منتظری نیز در این پست برای استقلال و تیم ملی به میدان رفته تا ترفیک در این منطقه شدیدتر از قبل باشد.
این ترفیک از یک سو و تمایل شفر به استفاده بیشتر از قوای تهاجمی وریا سبب شده تا از گوشه و کنار شنیده شود که وریا فصل آتی یک پست جلوتر خواهد رفت و به عنوان وینگر در زمین حضور خواهد داشت. تغییر پستی که به مذاق وریا خوش نخواهد آمد چرا که وی با تایید کی‌روش، به دلیل تغییر پست در چند بازی جام جهانی را از دست داد و حال نیز در فاصله حدود 6 ماه تا جام ملت‌ها، قصد ندارد این رقابت‌ها را نیز به دلیلی کاملا مشابه از دست بدهد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال