اختصاصی؛ اکبرپور: طلبم چیزی نبود که جایی برای بخشش داشته باشد

علیرضا اکبرپور از جلسه امروز خود با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کرد. به گزارش خبرنگار مدال، پیشکسوت استقلال در گفت و گو ......

علیرضا اکبرپور از جلسه امروز خود با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، پیشکسوت استقلال در گفت و گو با خبرنگار مدال در خصوص چگونگی دریافت طلب خود از این باشگاه اظهار داشت: امروز جلسه ای در باشگاه استقلال با حضور آقای عبداللهی و مباشری داشتم که در نهایت قرار شد طی روزهای آتی طلبم به حسابم واریز شد.
اکبرپور در خصوص این که بخشی از طلب خود را بخشیده یا نه اظهار داشت:طلبم چیزی نبود که ببخشم.شش سال بود ۲۵ میلیون از استقلال طلب داشتم که الان پرداخت می کنند. به هر حال اگر چه ارزش این مبلغ اندازه قبل نیست اما از مسئولان باشگاه ممنونم که حداقل آن را الان پرداخت می کنند.

وی در خصوص بازی با السد اظهار داشت: بازی سختی است.السد تقویت شده بود و استقلال مهره های اصلی اش را از دست داده بود که این نتیجه رقم خورد.اما با این حال استقلالی ها نباید نا امید شوند و فوتبال همیشه غیر قابل پیش بینی است. 
بازیکن اسبق استقلال در خصوص این که شفر به دستیار جدید نیاز دارد گفت:اگر قرار بر آمدن دستیار جدید باشد به اعتقادم باید ایرانی باشد تا مربیان جوان ایرانی چند چیز از او یاد بگیرند نه این که یک خارجی جدید باز به کادر فنی اضافه شود.با این حال خود شفر باید تصمیم بگیرد که به دستیار جدید نیاز دارد یا نه.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال