اختصاصی؛ بازیکن محروم استقلال: به من گفتند مصاحبه نکن

امروز دو بازیکن استقلال از سوی کمیته اخلاق محروم شدند. به گزارش خبرنگار سایت مدال، الهیار صیاد ......

امروز دو بازیکن استقلال از سوی کمیته اخلاق محروم شدند.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، الهیار صیادمنش و سجاد آقایی روز گذشته با حکمی از سوی اخلاق به دلیل آنچه رفتار غیرورزشی نامیده شده به مدت یکماه از فعالیت های ورزشی محروم شدند. نگاهی به اتفاقات مهم بعد از اعلام حکم محرومیت این دو بازیکن؛

باشگاه استقلال اعتراض می کند

بلافاصله بعد از اعلام این حکم، مدال خبر داد که مسئولین باشگاه استقلال، قطعا به حکم صادره از سوی کمیته اخلاق اعتراض می کنند تا مدت زمان محرومیت بازیکنان شان را کاهش دهند.

جلسه حاجیلو با جوانان

طبق اخبار دریافتی خبرنگار مدال، اصغر حاجیلو، سرپرست تیم استقلال که از نظر باشگاه در این قضیه مقصر شناخته شده، روز گذشته و در حاشیه تمرین آبی پوشان جلسه ای را با بازیکنان این تیم برگزار کرد و به آنها تذکر داد اگر خطایی ببیند به راحتی چشم پوشی نمی کند.

فیلم حرکت منشوری چگونه منتشر شد؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که فیلم شادی گل منشوری دو بازکن استقلال نخستین بار کجا منتشر شده است. کانال رسمی باشگاه استقلال یکی از نخستین شبکه های مجازی بود که این فیلم را به اشتراک گذاشت!

به من گفتند مصاحبه نکن!

الهیار صیادمنش در واکنش به حکم محرومیت خود از سوی کمیته اخلاق می گوید: «به من گفتند مصاحبه نکن»
سجاد آقایی دیگر بازیکن محروم آبی ها هم در واکنش به صدور این حکم، سکوت و اختیار کرد و برای مسافرت راهی شمال کشور شد.

و اما واکنش خاطیان مشابه...

در تاریخ 15 آبان ماه سال 1390 کمیته اخلاق دو بازیکن پرسپولیس را به دلیل انجام شادی گلی مشابه شادی گل دو استقلالی محروم کرد. شیث رضایی و محمد نصرتی با محرومیت هایی 10 و 20 ماهه از فوتبال مواجه شدند و در نهایت کمیته استیناف رای این دو نفر را به 4 و 6 ماه کاهش داد.
شیث رضایی در مصاحبه ای جدید عنوان کرده: «من و نصرتی را با این ها مقایسه نکنید! اعلام نمی کردند، کسی آن صحنه را نمی دید»

اعتراض هواداران

هواداران استقلال صحنه ای شادی گل دو بازیکن پرسپولیس در فصل گذشته در دست دارند و بر همین مبنا به حکم صادر شده از سوی کمیته اخلاق معترض هستند. آنها می گویند اگر قرار بر عدالت است چرا فصل گذشته، کامیابی نیا و احمدزاده برای شادی گل منشوری شان محروم نشدند؟!

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال