اختصاصی؛ با شکایت استقلال، 6 امتیاز از پرسپولیس کسر شد

از تیم نونهالان پرسپولیس 6 امتیاز کسر شد. به گزارش سایت مدال، در پی ا ......

از تیم نونهالان پرسپولیس 6 امتیاز کسر شد.

به گزارش سایت مدال، در پی استفاده تیم نونهالان پرسپولیس از چند بازیکن صغره سنی در دو بازی مقابل استقلال و صبا نتایج این دو دیدار با راس کمیته انضباطی، سه بر صفر اعلام و 6 امتیاز از تیم نونهالان سرخپوشان کسر شد.
 فرامز سلطانی، سرمربی تیم نونهالان پرسپولیس دراین باره به مدال  گفت: درخصوص رأی صادره درمورد آقای ابوالفضل صفربیرانوند مواردی را جهت تنویر افکارعمومی به اطلاع می‌رسانم یک درسال ۹۵ که این بازیکن درتیم شهدای کیوج بازی کرده است. 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: نوجوانان پرسپولیس درمورد ایشان اعتراض می کند که کمیته محترم انضباطی با مشاهده اصل شناسنامه بازیکن و پدر و مادر ایشان کیوج را تبرئه مینماید 
سلطانی افزود: تیم پرسپولیس تقاضای تست استخوان می نماید که می گویند در رده نونهالان ونوجوانان تست استخوان ملاک نیست چرا که ۲ تا ۳سال احتمال اشتباه دارد.
او ادامه داد: سال گذشته این بازیکن با دریافت نامه از هیئت فوتبال درنیم فصل اول با تیم نونهالان پرسپولیس قرارداد می بندد و درپایان نیم فصل بخاطر درخواست پول وخوابگاه به توافق نمی رسیم.
سلطانی در ادامه صحبت هایش گفت: ایشان حدود ۹ماه است که به شهرستان مراجعه نمودند و درمرحله اول کمیته انضباطی کلیه مدارک مثبته از قبیل اصل شناسنامه خود وپدر ومادر و کلیه مدارک تحصیلی از کلاس اول تا ششم راتحویل کمیته می نماید که هیچ مشکلی نداشتند.
وی گفت: فقط بخاطر عدم حضوردرتست استخوان مبادرت به صدور این رای مینمایند و تیم نونهالان پرسپولیس کاملا قانونی و دیدن وبررسی کلیه مدارک اقدام به استفاده ازایشان می نماید.
سلطانی در انتهای صحبت هایش تاکید کرد: اگر قرار بر تست استخوان باشد.می بایست دراول فصل و قبل ازصدورکارت از ۹۰درصد بازیکنان خصوصا تیمهای اول تاششم تست استخوان گرفته شود.

سلطانی گفت:پیش تر از این ها شاهد بودیم که به دنبال استفاده تیم راه آهن در رده نونهالان از بازیکن جعلی در چند مسابقه و اعتراف خود این بازیکن، نتایج تغییری نکرده بود و تنها خود بازیکن با محرومیت مواجه شده بود. به علاوه پیش از این تیم استقلال در رده جوانان از بازیکنی که شناسنامه فرد دیگری را در اختیار داشت، استفاده کرد اما در نهایت باز هم این بازیکن خاطی بود که با محرومیت رو به رو شد و هرگز از تیم استقلال امتیازی کم نشد.
گزارش دانیال اکبری خبرنگار مدال

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال