اختصاصی؛ برانکو تنها به یک شرط راضی به جدایی بیرانوند می‌شود

سرمربی تیم پرسپولیس تنها در صورت سرخپوش شدن مظاهری به جدایی علیرضا بیرانوند رضایت می دهد ......

سرمربی تیم پرسپولیس تنها در صورت سرخپوش شدن مظاهری به جدایی علیرضا بیرانوند رضایت می دهد.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، علیرضا بیرانوند بعد از درخشش در جام جهانی به خصوص مهار پتالتی کریس رونالدو حسابی معروف تر شد و بعد از این تورنمت هم پیشنهادات اروپایی خیلی خوبی داشت اما قرارداد با پرسپولیس، مانع جدایی او شد.
اگر سرخپوشان از نقل و انتقالات محروم نبودند شاید بدشان نیم آمد که با ترانسفر بیرانوند، درآمد مالی داشته باشند به خصوص که از لژیونر شدن احمدزاده، محرمی و امیری کاملا بی بهره مانده بودند اما محرومیت این تیم در نهایت باعث شد تا هیات مدیره و برانکو ایوانکوویچ، رضایت به جدایی او ندهند و فعلا در پرسپولیس ماندنی شود.
در حال حاضر احتمال جدایی و لژیونر شدن علیرضا بیرانوند در نیم فصل بسیار زیاد و است و در این صورت سرخپوشان به دروازه بانی نیاز دارند که جای خالی او را پر کند. هرچند که رادوشوویج در دو دیدار ابتدایی سرخ ها در لیگ هجدهم عملکرد خوبی داشت و مورد تمجید برانکو هم قرار گرفت اما تمام کارشناسان اتفاق نظر دارند که رادو نقص هایی دارد که باعث می شود او نتواند دروازه بانی در حد و اندازه های بیرانوند باشد. برای مثال بازی با پای دروازه بان کروات پرسپولیس هرگز با بیرانوند قابل مقایسه نیست و یا در دیدار دوم سرخپوشان مقابل فولاد، او یک توپ تقریبا ساده را به طرز خطرناکی دفع کرد و ممکن بود در برگشت دروازه پرسپولیس باز شود. رادوشوویچ هرچند دروازه بان خوبی است اما نمی تواند به اندازه بیرانوند مطمئن باشد و همین مسئله باعث شده تا باشگاه پرسپولیس از همین حالا به فکر پر کردن جای خالی او باشد. 
در حالی که از اخباری، مظاهری و حقیقی به عنوان گزینه های جانشینی بیرانوند یاد می شد اما برانکوایوانکوویچ تنها روی مظاهری نظر کثبت دارد. سرمربی سرخپوشان معتقد است در صورتی که علیرضا بیرانوند در نیم فصل، پرسپولیس را ترک کند محمدرشید مظاهری، بهترین جاشین برای او است.
چند روز قبل علیرضا حقیقی به باشگاه پرسپولیس رفت و دقایقی نگذشته بوذ که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او برای مذاکره با سرخ ها راهی این باشگاه شده اما پرسپولیسی ها ضمن تکذیب این اخبار مدعی شدند که او برای پیگیری مطالبات پیشین خود به باشگاه پرسپولیس رفته بود. 
در حال حاضر برانکو ایوانکوویچ نه حقیقی را می خواهد و نه گزینه های دیگر، او فقط روی جذب مظاهری اصرار دارد و البته در این راه سد بزرگی سر راه پرسپولیس است. مظاهری تا پایان فصل با سبزپوشان قرارداد دارد و باید دید سعید آذری و امید نمازی در نیم فصل راضی به جدایی این دروازه بان می شوند یا خیر.
در صورتی علیرضا بیرانوند رفتنی شود و ذوب آهن به هر دلیلی به جدایی مظاهری راضی نشود باید دید برانکو به جذب گزینه های دیگر رضایت می دهد یا خیر، فعلا همه چیز در گرو اما و اگرهاست.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال