اختصاصی؛ بسته پیشنهادی استقلال برای نشست با نمایندگان استراماچونی

نشست فردای دوحه، سرنوشت آندره‌آ استراماچونی و استقلال را مشخص خواهد کرد؛ جلسه‌ای که قرار است در آن از قرارداد جدید این سرمربی رونمایی شود....

به گزارش خبرنگار مدال، نمایندگان باشگاه استقلال و آندره آ استراماچونی فردا در قطر آخرین مذاکرات‌شان برای ادامه یا قطع همکاری را انجام خواهند داد. این اتفاق در حال رخ خواهد داد که طی 72 ساعت گذشته واسطه های این موضوع بصورت پراکنده گفت‌وگوهایی را انجام داده اند.

قرار است اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال به همراه رحمان رضایی بازیکن اسبق تیم‌ملی فردا تهران را به مقصد دوحه ترک کنند و علی خطیر دیگر نماینده استقلال از اروپا راهی هتلی در دوحه که محل ملاقات طرفین است شود و وکیل استراماچونی و مدیربرنامه های وی نیز در این مکان حاضر شوند.

...از میز مذاکره در دوبی تا محل قرار در دوحه

بر اساس آخرین صحبت هایی که رحمان رضایی یا مدیر برنامه های استراماچونی انجام داده است، محل قرار، صبح فردا تعیین خواهد شد اما قطعا یکی از هتل های شهر دوحه میزبان این نشست خواهد بود. فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های سرشناس استراماچونی اینک در دوبی بسر می برد و صبح فردا راهی دوحه می شود. این فرد در امارات برای انتقال یک بازیکن خود با باشگاه گالاتاسرای ترکیه پای میز مذاکره است و وکیل استراماچونی نیز در دوحه بسر می برد.

عصبانیت وزیر از یک خبر

بر اساس تصمیمی که اتخاذ شده، قرار است  روند مذاکرات تا نهایی شدن محرمانه بماند و تمامی اخبار لحظه به لحظه به گوش وزیر برسد اما نکته عجیب اینکه درباره محل مذاکره نمایندگان باشگاه استقلال و آندره آ استراماچونی به وزیر اطلاعات درستی داده نشده بود و همین مسئله سبب شد تا وی که تصور می کرد ملاقات مورد نظر در اروپا انجام خواهد شد، به شدت عصبانی شود و ...

رونمایی از قرارداد جدید

مدیران باشگاه استقلال طی 24 ساعت گذشته تلاش کردند تا از آخرین نقطه نظرات طرف مقابل آگاه شوند اما جواب وکیل و مدیر برنامه های استراماچونی این بوده که؛ «متن اصلی قرارداد جدید در دوحه به نمایندگان باشگاه ارائه خواهد شد.» البته بر اساس گفت و گوهایی که دیروز صورت گرفته طرف مقابل( استراماچونی و نمایندگانش) درباره بند جنجالی دریافت کل باقی مانده مبلغ قرارداد در یک نوبت، کمی انعطاف به خرج داده اند. باشگاه نیز برای پرداخت این مبلغ دو پیشنهاد برای آنها در نظر گرفته که قرار است فردا ارائه کند.

بسته پیشنهادی باشگاه استقلال

مدیران باشگاه استقلال از روز گذشته که از پاسخ مثبت استراماچونی مبنی بر مذاکره رودررو مطلع شدند، جلساتی را برگزار کردند و وزیر ورزش نیز در جریان اتفاقات قرار گرفت. باشگاه در نظر دارد در مرحله نخست تضمینی محکم جهت پرداخت حقوق این مربی به وی بدهند و شاید این تضمین از مسیر سفارت ایران در ایتالیا صورت بگیرد. موضوع دوم، بحث مبلغ  سنگینی است که مربی ایتالیایی برای نقل و انتقالات نیم فصل طلب کرده است. باشگاه در نظر دارد آن مبلغ را به نصف کاهش دهد و البته به سرمربی اطمینان بدهد که بازیکنان مورد نظرش جذب شوند.

پیش‌بینی اتفاقات عجیب

تنها نگرانی مدیران باشگاه استقلال در 48 ساعت گذشته این بوده که نمایندگان استراماچونی در نشست دوحه خواسته های جدید و غیر منتظره ای را مطرح کنند، از همین رو خطیر و رحمان رضایی موظف شدند تا قبل از آغاز نشست خواسته های طرف مقابل را بشنوند که بر این اساس شنیده می شود که مدیربرنامه های استراماچونی اعلام کرده که خواسته های این مربی همان قبلی هاست و تنها روی برخی بندهای آن می توان بحث و مذاکره داشت.

لیست استراماچونی آماده است

یکی از دغدغه های باشگاه استقلال این است که آنها باید تا روز چهارشنبه لیست نفرات خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند و هنوز کسی نمی داند لیست این باشگاه را چه نفراتی پر خواهند کرد. گرچه نمایندگان باشگاه طی دو روز اخیر از سرمربی ایتالیایی خواسته اند پیش از نشست دوحه لیست نفرات خود را به باشگاه بدهد، اما آنها ارائه لیست خود را به بعد از توافق موکول کرده اند. یکی از نمایندگان استراماچونی اعلام کرده که لیست نفرات این مربی آماده است اما فردا پس از توافق آن را ارائه خواهند کرد.

حالا باید منتظر ماند و دید این مذاکرات در نهایت به کجا می انجامد؛ پایان همکاری یا آغاز همکاری بر اساس بندهای یک قرارداد جدید؟

بیشتر بخوانید:

رضایی: روز چهارشنبه فتح الله زاده از من خواست با پاستورلو حرف بزنم

 

 

تگ ها


آندره آ استراماچونی رحمان رضایی علی خطیر اسماعیل خلیل زاده استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال