اختصاصی؛ تاخیر در پرواز به دلیل نقص فنی/ستارگان فوتبال ایران در هواپیما حبس شدند

بازیکنان تیم فوتبال ستارگان ایران بیش از 90 دقیقه است که در هواپیما حبس شده و پروازشان به دلیل نقص فنی هنوز عازم یزد نشده است ......

بازیکنان تیم فوتبال ستارگان ایران بیش از 90 دقیقه است که در هواپیما حبس شده و پروازشان به دلیل نقص فنی هنوز عازم یزد نشده است.


به گزارش خبرنگار مدال، تیم ستارگان فوتبال ایران با مدیریت خداداد عزیزی قرار بود ساعت 15 امروز عازم یزد شود تا عصر فردا طی یک دیدار خیرخواهانه در میبد یزد به میدان برود.
خداداد عزیزی صبح امروز برای انجام مقدمات کار عازم یزد شد تا مشکلی برای تیم ستارگان به وجود نیاید. بازیکنان قرار بود با پرواز ساعت 15 عازم یزد شوند، اما بیش از 90 دقیقه است که در هواپیما نشسته اند و این پرواز به دلیل نقص فنی هنوز انجام نشده و اجازه خروج از هواپیما هم به مسافران داده نشده است.
یکی از اعضای  تیم ستارگان به خبرنگار مدال گفت:  گویا این هواپیما باید از یزد عازم مشهد شود و خلبان اعلام کرده است که چون مشکلی وجود دارد فعلا نمی توانم پرواز کنم.
برخی از اعضای تیم دوست داشتند هواپیما را ترک کرده و با اتومبیل شخصی عازم یزد شوند اما خدمه پرواز اجازه خروج را به مسافران نداده اند.
بازیکنان تیم ستارگان فوتبال با توجه به شرایط موجود به شدت از وضعیت هواپیمایی آسمان ناراضی هستند.
کریم باقری و حمید استیلی فردا صبح عازم یزد می شوند و در هواپیما ستارگانی همچون مهرداد میناوند، احمد مومن زاده، رضا شاهرودی، پرویز برومند، ادموند بزیک، بهروز رهبری فرد، سهراب بختیاری زاده، نیما نکیسا، احمد تقوی، محمدرضا مهدوی، محمد نوازی و بسیاری از بازیکنان سابق سرخابی حضور دارند

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال