اختصاصی؛ تغییر سیستم از مورینیو، حمایت از هواداران

هواداران منچستر از مورینیو حمایت کردند. به گزارش خبرنگار مدال، مورینیو ......

هواداران منچستر از مورینیو حمایت کردند.
به گزارش خبرنگار مدال، مورینیو که در کنفرانس خبری قبل از بازی نتایج تیم در لیگ قهرمانان را به رخ خبرنگاران کشیده و وعده تغییر اوضاع در لیگ جزیره را داده بود پیش از آغاز بازی در مصاحبه دیگری درباره مصدومان تیم گفت:
اشلى يانگ مى تواند انرژى و سرعت بيشترى را در جناح راست به تیم هدیه کند. او درباره انتونی گفت: انتونى در 15 دقيقه نهايى ديدار برابر والنسيا، سرحال بود و رابطه خوبى بين او و هواداران حاضر در اولدترافورد وجود دارد. هواداران مى توانند محرک و حامی  او باشند. اسكات مک‌تومينى نيز انرژى و روحیه را به تیم اضافه مى كند.

اتفاق مهم اما  این بود که سیستم تیم منچستر به 4-4-2 تغییر کرده و  مک‌تومینی در کنار اسمالینگ در خط دفاعی بازی کرده و رشفورد و لوکاکو زوج خط حمله.

اتفاق مهمتر اما این بود که در روز خبر پراکنی میرور مبنی بر اخراج ژوزه بعد از این دیدار که با تکذیب بی بی سی و اسکای همراه بود هواداران در اولدترافورد با شعارهایی به حمایت از مورینیو پرداخته و حق را به او داده اند. َطرفداران این تیم که دلخوشی از مالکان باشگاه ندارند مدیران را مقصر اصلی ناکامی ها دانسته و به نوعی عدم حمایت قاطع از مورینیو را در این ناکامی ها موثر می دانند.

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال