اختصاصی؛ دو خبر مهم از پرسپولیس/ قیمت بالای بیرانوند، فروش علیپور

آن گونه که مشخص است باشگاه پرسپولیس بدش نمی آید با فروش علی علیپور، درآمدزایی کند ......

آن گونه که مشخص است باشگاه پرسپولیس بدش نمی آید با فروش علی علیپور، درآمدزایی کند.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، نگاهی داشته ایم به دو خبر مهم از تیم پرسپولیس؛

قیمت بالای شماره یک

علیرضا بیرانوند بعد از جام جهانی و با توجه به درخششی که در این تورنمت داشت قصد لژیونر شدن داشت اما قرارداد با باشگاه پرسپولیس با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم، مانع بزرگی برای تحقق آرزوهای این دروازه بان شد و در نهایت هم تمام مسائل پیش امده باعث شد تا دروازه بان شماره یک تیم ملی فعلا در پرسپولیس ماندنی شود.
با جدایی وحید امیری در حال حاضر علیرضا بیرانوند تنها ملی پوش باقی مانده پرسپولیس از جام جهانی است که البته احتمال جدایی اش از سرخپوشان در نیم فصل بسیار زیاد است.در این خصوص گفته می شود اگر پیشنهادات خوب اروپایی بیرانوند تا نیم فصل برای این دروازه بان پابرجا باشد او از پرسپولیس می رود.
خبر جالب اما در خصوص مبلغ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس است. این دروازه بان تا 3 سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و مبلغ قراردادش با تمام آپشن ها و پاداش ها برای سه سال به 17 میلیارد تومان می رسد و او را به گران ترین بازیکن لیگ ایران تبدیل شود.
در قرارداد بیرانوند قید شده که در صورت جدایی باید مبلغی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند که مبلغ مذکور، پول کمی نیست و به همین دلیل بعید نیست که این دروازه بان، نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود. 
گفتنی است از محمدرشید مظاهری، دروازه بان کنونی تیم ذوب اهن به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی بیرانوند در صورت جدایی وی یاد می شود.

فروش علیپور

مدال، چندی پیش خبرداد که «يك آژانس بين المللي نقل و انتقالات پيشنهاداتي را براي انتقال عليپور به باشگاه پرسپوليس ارائه داده و آنها را مجاب كرده در ازاي مبلغ قابل توجهي به عنوان حق ترنسفر، اين بازيكن را در پنجره زمستاني به اروپا بفرستد»
حالا برخی منابع خبری نوشته اند که در صورت فروش علیپور، مبلغی بالغ بر 6 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس می رسد که پول کمی نیست و همین مسئله احتمال لژیونر شدن آقای گل فصل گذشته لیگ برتر را افزایش داده است هرچند که خودش روز گذشته در مصاحبه ای در این خصوص، ابراز بی اطلاعی کرد.
به هرحال برای مشخص شدن این ماجرا و اینکه علیپور رفتنی است یا خیر باید منتظر ماند اما دلیل جذب آیمن حسین، مهاجم عراقی که گفته می شود تا چند روز دیگر برای عقد قرارداد با پرسپولیس به تهران می آید ممکن است جدایی علیپور باشد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال