اختصاصی/رادوشوویچ : یک قدم مانده به بهشت !

برای شادی هواداران همه کار می کنیم بوژیدار رادوشوویچ گلر دوم ......

برای شادی هواداران همه کار می کنیم

بوژیدار رادوشوویچ گلر دوم پرسپولیس این روزها حسابی سازش کوک است ! جدا از شرایط آرمانی و آمادگی او ، تیم ملی کرواسی با نتایج درخشانی که در جام جهانی به دست آورده باعث افتخار و خوشحالی مردم این کشور بلوک شرق اروپا شده و بوژو هم در این شادی شریک است. به همین بهانه گفت و گویی با خبرنگار مدال داشته و از شرایط پرسپولیس و ...صحبت کرده است که در زیر می خوانید 

*از شرایط اردوی کرواسی برایمان بگو ، وضعیت تیم چطور است ؟ 

_همه چیز عالی است و در آب و هوای خوب کرواسی از تمرینات لذت می بریم و برای شروع مسابقات آماده می شویم. 

*بازی های دوستانه تان در اردو چطور بود؟

 _عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم در بازی اول به پیروزی برسیم ولی در بازی های بعدی خوب نبودیم ، تمرینات بدنسازی و تغییرات زیاد باعث شد نتیجه خوبی نگیریم. که البته طبیعی هم است در فصل بدنسازی بدن ها سنگین است ، ما برای بازی های رسمی آماده می شویم.

*به نظرت این فصل هم می توانیم  قهرمان شویم؟

_به نظرمن می توانیم امسال هم قهرمان شویم وبه خاطر هوادارانمان تمام تلاشمان را می کنیم تا دلشان را باز هم شاد کنیم.

*در مورد عملکرد بیراموند در جام جهانی چه نظری داری؟

_می توانم به جرات بگویم بیرانوند و وحید امیری کاملترین بازیکنان ایران در جام جهانی بودند ، عملکرد بیرانوند هم عالی بود. 

*حرف از جام جهانی شد از تیم فوق العاده کرواسی بگو ، به نظرت قهرمان جام جهانی می شوید؟! 

_ما در نیمه نهایی یک قدم تا بهشت فاصله داریم،امیدوارم بازیکنان کرواسی در برابر انگلیس تمام توان خود را به کاربگیرند،تا فینالیست جام شویم.

*سوال آخر ما ، از اولین نفرهایی بودی که قراردادت را تمدید کردی وپرسپولیس را تنها نگذاشتی تو در آزمون وفاداری قبول شدی،نظر تو در این مورد و همچنین بازیکنان تازه وارد بگو؟

_ من قراردادم را دو ماه قبل تمدید کردم و به نظرم اشتباه نکردم ،چون تابه حال دو قهرمانی با این تیم کسب کردم ودر اینجا انگارکنار خانواده ام هستم خیلی راحتم . هواداران پرسپولیس در دنیا بی نظیر هستند  و در شرایطی که باشگاه از نقل وانتقال محروم است من نمی توانستم در این شرایط پرسپولیس راتنها بگذارم. در مورد بازیکنان جدید باید بگویم  همه بازیکنان تازه واردعالی هستند و امیدوارم روند تیم با حضور آنها بهتر از قبل شود.

*حرف پایانی ؟

_امیدوارم بعد از دو قهرمانی پیاپی ،هواداران تیم مارا بیشتراز قبل در راه رسیدن به موفقیت یاری کنند ، ما بدون آنها کاری از پیش نمی بریم.به عنوان بازیکن تیم باید بگویم تمام تلاشمان را می کنیم تا دل هواداران را شاد کنیم.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال