اختصاصی/سنگ بزرگ پرسپولیس، نرخ ارز مانع از جذب پورعلی‌گنجی شد

مدافع تیم ملی که چندی پیش از او به عنوان گزینه پرسپولیس برای ترمیم خط دفاعی این تیم یاد شده بود شانسی برای حضور در پرسپولیس نخواهد داشت ......


مدافع تیم ملی که چندی پیش از او به عنوان گزینه پرسپولیس برای ترمیم خط دفاعی این تیم یاد شده بود شانسی برای حضور در پرسپولیس نخواهد داشت.


به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که پیش از این صحبت از حضور مرتضی پورعلی‌گنجی در پرسپولیش شده بود اما این بازیکن شانس زیادی برای حضور در این تیم نخواهد داشت چرا که این بازیکن تا پایان فصل آتی با باشگاه بلژیکی یوپن قرارداد دارد و این باشگاه عنوان کرده که فقط در ازای دریافت مبلغ بالایی (به یورو) راضی به صدور رضایت‌نامه این بازیکن خواهد بود و این مبلغ با توجه به نوسانات ارزی، برای پرسپولیس مبلغ بالایی محسوب می‌شود و به همین دلیل مسئولین این باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که با توجه به هزینه‌ها، جذب این بازیکن در شرایط فعلی به صلاح نیست.
گفتنی است، مرتضی پورعلی‌گنجی که تابستان امسال با قراردادی دو ساله از السد قطر به یوپن بلژیک منتقل شد چندی پیش به عنوان یکی از گزینه‌های پرسپولیس برای ترمیم خط دفاعی این تیم معرفی شده بود.