اختصاصی؛ فتح الله زاده: بازیکنان امروز مقابل هوادار مسئول هستند

علی فتح الله زاده در گفت و گوی اختصاصی با مدال تاکید کرد که هیچ تماسی با وی در خصوص مدیریت باشگاه استقلال گرفته نشده است....

به گزارش خبرنگار مدال، علی فتح الله زاده در گفت و گو با مدال درباره احتمال حضورش در باشگاه استقلال تاکید کرد: از صبح افراد زیادی در این خصوص با بنده تماس گرفته و این سوال را مطرح کردند. هیچگونه صحبتی در این باره با بنده نشده است.
وی در ادامه گفت: امیدوارم شرایط هرچه سریع تر به شرایط عادی برگردد و استراماچونی به استقلال بازگردد. 
مدیرعامل پیشین استقلال تاکید کرد: به نظر من هیئت مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه در حال حاضر باید تمام هم و غم خود را بر روی این موضوع بگذارند که استراماچونی را برای بازگشت متقاعد کنند و این موضوع کار چندان سختی نیست.
فتح الله زاده در ادامه گفت: هر چه بخواهیم به این موضوع دامن بزنیم، ناراحتی هوادار و حاشیه ها بیشتر می شود. باید تدبیر به خرج داد و دوستان همه تلاششان را برای بازگشت استراماچونی انجام دهند.
فتح الله زاده در پایان درباره شرایط بازی امروز استقلال و پیکان تصریح کرد: بازیکنان در مقابل هواداران مسئولند. به نظر من در شرایط فعلی نباید به کار مدیریت ورود کنند بلکه باید با تمام قوا به میدان بروند و با تمام وجود بازی کنند و صدرنشینی را که با زحمت به دست آمده، حفظ کنند و دل هواداران استقلال را در شرایط موجود شاد کنند.

 

بیشتر بخوانید:

فرار از بحران با اسم رمز علی فتح الله‌زاده و فرهاد مجیدی

تکذیب یک شایعه؛ تماسی با فتح‌الله زاده گرفته نشده است

تگ ها


باشگاه استقلال مدیرعامل پیشین استقلال علی فتح الله زاده تکذیب مدیرعامل فتح الله زاده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال