اختصاصی؛ فریده شجاعی: مسئولان استقلال جواب تلفن مان را هم نمی دهند

این نوع بی مهری را نمی توانیم باور کنیم. همسر منصور پورحیدری از بی ......

این نوع بی مهری را نمی توانیم باور کنیم.

همسر منصور پورحیدری از بی اعتنایی مسئولان باشگاه استقلال نسبت به مطالبات همسرش گلایمند است.
به گزارش خبرنگار مدال، دکتر فریده شجاعی طی گفت و گویی با خبرنگار مدال در خصوص وضعیت مطالبات همسرش اظهار داشت: متاسفانه باشگاه استقلال خانواده منصور را کلا فراموش کرده است. حتی وقتی با آن ها تماس می گیریم تلفن ما را هم جواب نمی دهند و این بی مهری ها را نمی توانیم باور کنیم.
وی در ادامه افزود: منصور همان کسی است که برای استقلال ارثیه اش را گذاشت، ماشینش را فروخت و از دارایی خود برای بازیکنان استقلال خرج کرد. هیچ وقت هم توقعی نکرد و چشم داشتی هم نداشت اما حداقل طلب او را پرداخت کنند و بیش از این به خانواده اش بی احترامی نکنند.چرا مسئولان استقلال نباید جواب تلفن ما را بدهند؟ مگر منصور پدر استقلال نبود؟

وی در ادامه اعلام کرد: باشگاه استقلال به ما اعلام کرده بود هزینه درمان منصور و مراسم هایش را پرداخت می کند اما آن ها را که پرداخت نکردند هیچ، مطالباتش را هم نمی دهند. در این چند روز ما با مسئولان مختلف استقلال تماس گرفتیم اما متاسفانه هیچ کدام شان جواب مان را نمی دهند و این واقعا تاسف بار است. از این همه بی مهری که در حق منصور می شود واقعا ناراحت هستم و دلم می گیرد که چرا با خانواده منصور چنین می کنند؟ مگر منصور کم برای استقلال گذاشت؟

همسر پورحیدری در خصوص نقل و انتقالات استقلال گفت: فعلا کاری به استقلال ندارم. تا زمانی که این سیستم در باشگاه استقلال است بنده ترجیح می دهم در مورد استقلال حرفی نزنم. در زمان مدیریت های قبلی استقلال همیشه حرمت منصور و خانواده اش حفظ می شد اما این سیستمی که الان در باشگاه استقلال در جریان است، نه حرمت منصور را نگه می دارند و نه خانواده اش را و به همین دلیل بنده ترجیح می دهم فعلا در مورد استقلال هیچ حرفی نزنم.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال