اختصاصی؛ مجیدی می آید و نمی آید

هر فصل حداقل ده بار بحث آمدن فرهاد مجیدی به استقلال شده اما هیچ وقت خبری از آمدن او به این تیم نبوده است ......

هر فصل حداقل  ده بار بحث آمدن فرهاد مجیدی به استقلال شده اما هیچ وقت خبری از آمدن او به این تیم نبوده است.

به گزارش خبرنگار مدال، فرهاد مجیدی به عنوان مدیر فنی استقلال می آید اما نمی آید.
فرهاد جانشین ساناک می شود اما نمی شود.مجیدی عضو هیئت مدیره استقلال می شود اما نمی شود‌. فرهاد جانشین منصوریان است اما نیست‌.
به عناوین مختلف خبر از آمدن مجیدی به استقلال می شود اما باز هیچ خبری نیست. می توان شفاف تر گفت که دقیقا پس از خداحافظی مجیدی از فوتبال حداقل هر دو ماه به عناوین مختلف او به استقلال می آید و هرگز خبری از آمدنش نیست. شایعاتی که بیشتر به دلیل محبوبیت مجیدی گسترش بیشتری پیدا می کنند اما بر خلاف ادعاها نه خبری از مذاکره استقلال با فرهاد است و نه او گزینه ای جدی از سوی باشگاه استقلال است.
وینفرد شفر هم که به خوبی از محبوبیت و جایگاه فرهاد در نزد هواداران استقلال باخبر است و او را به عنوان یکی از گزینه های آلترناتیوی خود می شناسد تمایلی به آمدن مجیدی به استقلال ندارد.
مبحث اصلی در خصوص مجیدی این است فرهاد هر فصل و حداقل هر چند ماه خبر از آمدنش است و این آمدن ها فقط در حد شایعه است.
استقلال که می بازد،استقلال که نتیجه نمی گیرد همیشه این شایعات قوت بیشتری می گیرند اما فقط در حد همان شایعه باقی می مانند و هیچ وقت خبری از تایید آن ها نیست.
باید منتظر ماند و دید آمدن های فرهاد مجیدی که از سوی برخی رسانه ها مطرح می شود بالاخره کی رنگ واقعی به خود می گیرد.این آمدن ها ،نیامدن تکراری زیادی داشته است.

فاطمه صمدی -خبرنگار مدال

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال