اختصاصی مدال/اخذ میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا در گرو تامین بودجه از سوی وزارت ورزش و جوانان

باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل میزبانی خود در فینال احتمالی لیگ قهرمانان آسیا در انتظار مساعدت وزارت ورزش و جوانان است ......

باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل میزبانی خود در فینال احتمالی لیگ قهرمانان آسیا در انتظار مساعدت وزارت ورزش و جوانان است.

به گزارش خبرنگار مدال، کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس خواسته است تا برای اخذ مجوز میزبانی احتمالی در فینال لیگ قهرمانان آسیا پارامترهای مورد نظر و استانداردهای لازم را در نظر بگیرند.

بر همین اساس دو جلسه ویژه با حضور نمایندگان نهادهای مختلف و باشگاه پرسپولیس برگزار شده است.

پندارخمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع به خبرنگار مدال گفت:پس از بازدید رییس کمیته مسابقات اعلام شد که 15 مورد باید مورد اصلاح قرار بگیرد. یکسری کار ها زیر بنایی است اما برخی از ایرادات را می توان در کوتاه مدت انجام داد. بطور مثال یکی از ایرادات به نداشتن سقف تونل محل تردد بازیکنان بر می گرددو ایراد دیگر به محل حضور عکاسان بعد از بازی مرتبط می شود.ضمنا فضای میکسدزون نیز باید تغییراتی داشته باشد.

وی افزود: پس از بازدیدهای میدانی و جلساتی که برگزار شده مقرر گشت تا برآورد هزینه شود. در وهله اول باید یکسری تغییرات فوری و قبل از بازی با السد انجام شود. قرار است گزارش نشست های انجام شده به دست وزیر محترم ورزش و جوانان برسد و پس از تامین بودجه اصلاحات صورت بگیرد.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال