اختصاصی مدال؛ از شایعه تا واقعیت/گزینه مدیرعاملی استقلال زیر دست وزیر ورزش

به ادعای برخی، وزارت ورزش به دنبال تغییر مدیریت در استقلال است اما هیچ گزینه ای حاضر نیست مدیرعامل آبی پوشان شود! به گزارش خبرنگار سایت مدال، به ادعای برخی رسانه ها، وزارت ورزش به دنبال تغییرات مدیریتی در ......

به ادعای برخی، وزارت ورزش به دنبال تغییر مدیریت در استقلال است اما هیچ گزینه ای حاضر نیست مدیرعامل آبی پوشان شود!
به گزارش خبرنگار سایت مدال، به ادعای برخی رسانه ها، وزارت ورزش به دنبال تغییرات مدیریتی در استقلال است اما گویا کسی نمی پذیرد که در این شرایط مدیریت استقلال را قبول کند. ظاهرا ماجرای قراردادهای بازیکنان استقلال و اتفاقات روزهای اخیر سبب شده که فشار مضاعفی به مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان وارد شود تا حدی که آن ها به سراغ گزینه تغییر مدیریت در این باشگاه رفته اند. حتی امیرحسین فتحی که گفته می شود جدی ترین گزینه برای مدیرعاملی استقلال است در شرایط فعلی تمایلی برای قبول این مسئولیت ندارد و تا زمانی که گزینه ای برای مدیریت باشگاه پیدا نشود، افتخاری و توفیقی همچنان سکان هدایت باشگاه استقلال را در دست خواهند داشت.
وضعیت بهم ریخته باشگاه استقلال در جذب ستاره هایش و حتی اردوی تدارکاتی، صحبت های ضد و نقیض مدیران این باشگاه و عدم هماهنگی آنان با یکدیگر، هواداران این تیم را حسابی برافروخته است و گویا کسی هم در باشگاه پاسخگوی این اوضاع نیست!
پانیذ فرحناک _ خبرنگار مدال
 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال